Ramówka na antenie
4fun TV Teraz na antenie
4fun FIT&DANCE Teraz na antenie
4fun HITS Teraz na antenie
I LOVE POLAND

I LOVE POLAND

Polskie przeboje wieczorową porą. Muzyczny specjał dla nocnych Marków, który nie pozwoli nikomu zasnąć z nudów! Najlepsze teledyski. Najbardziej lubiane polskie gwiazdy. To wszystko od 2 do 6, sześć razy w tygodniu tylko w 4FUN GOLD HITS! Nie spać, słuchać!

HITS CAFE

HITS CAFE

Odważne kobiety, przystojni faceci a przede wszystkim energetyczna muzyka – to wszystko w paśmie Hits Cafe. Zapraszamy na energetyczny koktajl przebojów, który pobudza do działania i pozytywnie nastraja na cały dzień! Idealną, zalecana przez znawców dobrej muzyki dawkę hitów serwujemy codziennie w 4FUN GOLD HITS!

I LOVE MUSIC

I LOVE MUSIC

Damian Michałowski zaprasza na pasmo stworzony z miłości do hitów! Zakochaj się w piosenkach, które przywołują na myśl najpiękniejsze chwile Twojego życia! W każdym programie nie zabraknie także muzycznych ciekawostek zaserwowanych przez naszego prezentera w lekko absurdalnym sosie! I LOVE MUSIC oglądaj codziennie w 4FUN GOLD HITS!

GREATEST HITS

GREATEST HITS

Przypominamy przeboje, które zachwycają, wzruszają i poruszają serca fanów dobrej muzyki! W tym paśmie gramy niezapomniane hity lat 80., 90. oraz największe przeboje ostatnich lat. Simply the best! Tutaj nie ma miejsca dla muzycznych przeciętniaków!

DISCO HITS

DISCO HITS

Zestawienie najlepszych hitów w imprezowym rytmie DISCO! W tym pasmie z pewnością nie zabraknie tanecznych przebojów lat 90. oraz gorących rytmów prosto ze słonecznej Italii! Przy takich hitach uda się każda domówka! Gorączkę sobotniej nocy zapewniamy od poniedziałku do piątku o 00.00 w 4FUN GOLD HITS!

HITS BUDZI LUDZI

HITS BUDZI LUDZI

Energetyczna muzyka, która wystrzeli Cię z łóżka. Wstałeś lewą nogą? Ekspress do kawy nie działa? Nie przejmuj się! Jesteśmy tu i pobudzamy codziennie rano. Nasz muzyczny koktajl z największych przebojów zaserwowany przed śniadaniem wpłynie dobrze na cały Twój dzień. Nie wierzysz? Zrób głośniej.