Image Map
ZOSTAŃ GWIAZDĄ

ZOSTAŃ GWIAZDĄ

"ZOSTAŃ GWIAZDĄ TV I FEJSA!" Wbijaj się na wizję ze swoim występem, zapowiadaj największe przeboje - niech wszyscy zobaczą Cię w TV! Dedykuj ulubione piosenki bliskim i znajomym, wrzucaj na ekran szalone selfie, poznaj widzów i prezenterów 4FUN.TV! Wszystko to jest już możliwe dzięki magicznej mocy aplikacji mobilnej 4FUN APP!

AKCJA DEDYKACJA

AKCJA DEDYKACJA

Pobierz nową wersję aplikacji FUN APP i zadedykuj komuś ulubioną piosenkę! Twój tekścik pokażemy na odpowiednim teledysku z informacją do kogo kierowane są miłe słowa i piosenka!

HITS 00'S

HITS 00'S

Gramy piosenki, które stały się wielkimi hitami po roku 2000! Posłuchaj zespołów i utworów, które dobrze znasz i lubisz! Tutaj nie ma miejsca dla muzycznych przeciętniaków!

#1 HITS: CLASSIC

#1 HITS: CLASSIC

Tylko i wyłącznie numery jeden z 34 krajów Świata! Zobacz i posłuchaj, co było popularniejsze we Francji, Niemczech, Australii, czy krajach Beneluksu.Muzyczna podróż w czasie bez potrzeby kupowania biletów, za totalną darmochę. Dzięki aplikacji 4FUN APP baw się i zgaduj z którego roku pochodzi teledysk.

KARAOKE HITS

KARAOKE HITS

Śpiewać każdy może! Zwłaszcza te kawałki, które zna i lubi! Pokaż swoje wokalne możliwości i bawi się w rytmie największych hitów!

HITS 80'S

HITS 80'S

Kolorowe lata 80.Trwała. Odblaskowe kolory. Spodnie simbadki i niesamowite muzyka! O tych hitach nie da się zapomnieć. Przypominamy przeboje, które pomimo upływu lat zachwycają, wzruszają i poruszają nasze serca!

PARTY HITS

PARTY HITS

Z muzycznego skarbca wyciągnęliśmy te kawałki, które mają magiczną moc przyciągania na parkiet! Posłuchaj utworów, które pomimo upływu lat wciąż są imprezowymi szlagierami. Tych hitów nie może zabraknąć na Twojej imprezie.

HITS 90'S

HITS 90'S

Lata 90. to były czasy! Spódnice lambadówki. Ortalionowe dresy. Zegarki z kalkulatorem. No i oczywiście, najlepsza muzyka! Te hity wciąż zachwycają i wyciągają na parkiet!

CHCESZ? MASZ! HITS

CHCESZ? MASZ! HITS

Program układany przez widzów poprzez aplikację 4FUN APP. Ty wybierasz! Ty decydujesz! Wybieranie piosenek wieczorową porą z łóżka nigdy nie było łatwiejsze.

CHCESZ? MASZ! CZAT

CHCESZ? MASZ! CZAT

Program układany przez widzów dzięki aplikacji 4FUN APP. Ty wybierasz! Ty decydujesz! Do tego zyskujesz możliwość czatu z innymi widzami 4FUN.

4FUN EXPRESS

4FUN EXPRESS

Najnowsze doniesienia ze świata show-biznesu w iście ekspressowym tempie. Nati i Jacek Januszko obserwują, wyszykują i komentują nie tylko internetową rzeczywistość.

NAJLEPSZA MUZYKA DO WYBORU

NAJLEPSZA MUZYKA DO WYBORU

To nasza filozofia i funkcjonalność, którą daje Ci tylko 4FUN. „Najlepsza muzyka do wyboru”. Oglądasz jeden z naszych kanałów? Sprawdź, co aktualnie gramy w siostrzanych stacjach. Nasza rodzina powiększyła się do trzech kanałów tj: 4FUN TV, 4FUN HITS i 4FUN FIT&DANCE. Każdy w danym momencie oferuje inny rodzaj muzyki, zaspokajając inny nastrój i potrzeby.

PRZEBOJE 4FUN

PRZEBOJE 4FUN

Solidna dawka przebojów każdemu się przyda i o każdej porze, dlatego „Przeboje 4FUN” znajdziesz przez cały dzień na trzech kanałach: 4FUN, 4FUN HITS i 4FUN FIT&DANCE. Najlepsze, największe, najświeższe, najciekawsze i najbardziej znane przeboje. Najfajniejsze teledyski. Najbardziej lubiane gwiazdy. Wszystko naj, bo przebojów Ci u nas dostatek. Zawsze! Po południu na kanale 4FUN przeglądamy dla Ciebie zestawienia list przebojów. Sprawdź, czego słucha Europa, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Polska i Świat.

2w1

2w1

Siostry ADiHD zapraszają do 4FUN.TV na szaloną telewizyjną jazdę bez trzymanki! Na tylnym siedzeniu prowadzonego przez nich samochodu za każdym razem zasiądzie gwiazda: muzyki, estrady, wybiegu albo youtube.W czasie jazdy siostry ADiHD wezmą swojego gościa w krzyżowy ogień pytań! Nie obejdzie się bez wspólnych śpiewów i niespodziewanych zwrotów akcji! Uważajcie, bo Milena i Ilona wjeżdżają na szerokie ... drogi telewizyjnej przygody!

#1 HITS

#1 HITS

#1 HITS – zestawienie numerów jeden ze światowych list przebojów. Tylko największe przeboje, które zachwycają fanów muzyki z czterech stron świata. Zapraszamy na muzyczny rejs w pierwszej klasie!

TOP TEN

TOP TEN

TOP TEN - Najlepsza dziesiątka codziennie o dziesiątej, czyli po prostu TEN TOP. Największe aktualnie hity, jeden po drugim. Bez prezenterów, bez zbędnego gadania. Premiera codziennie o 22:00. Powtórka następnego dnia o 10:00. W piątki i soboty TEN TOP zamienia się w imprezową dziesiątkę jako TEN TOP PARTY.

4FUN APP LISTA

4FUN APP LISTA

Głosuj za pomocą aplikacji 4FUN APP na swoje ulubione kawałki znana z anteny 4FUN.TV? Wyniki notowania poznasz jeszcze tego samego dnia!

DOMÓWKA 4FUN

DOMÓWKA 4FUN

Najlepsze kawałki na domówkę! Zobacz, jak rozkręcamy szaloną imprezę w Twoim domu. Imprezowe beaty, taneczne hity. I to bez wychodzenia z ulubionych czterech kątów!

NOWE!

NOWE!

Gorące, jak świeże bułeczki przeboje, które warto poznać. Neen prezentuje utwory, które już za chwile będą wielkimi hitami. Sprawdź co w muzycznej trawie piszczy!