Przedostatnia akcja #RóżowaLato rozgrzała Świnoujście

Przedostatnia akcja #RóżowaLato rozgrzała Świnoujście

fot. materiały własne/4FUN.TV

Przedostatnia Słoneczna Stacja z akcją #RóżoweLato za nami. 11 i 12 sierpnia można było spotkać nas na plaży w Świnoujściu.

Jak co tydzień w specjalnej różowej strefie AVON można było wykonać bezpłatne badanie USG piersi. W Świnoujściu z możliwości tej skorzystało 51 kobiet.

Ilość kobiet chętnych do wzięcia udziału w bezpłatnych badaniach przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Przed nami ostatnia stacja w ramach akcji #RóżoweLato w Międzyzdrojach, a na ten moment nasz licznik to 314 przebadadanych kobiet! Liczymy na to, że znacznie więcej zachęconych naszą akcją postanowi po powrocie z wakacji wybrać się na profialktyczne badanie, dzięki któremu zyskają pewność, że z ich piersami wszystko w porządku lub będą mogły podjąć na czas leczenie, Mimo, że pogoda płatała nam figle, w naszym miasteczku Słonecznej Stacji bawiliśmy się świetnie! Odwiedzający mogli skorzystać z całej masy wakacyjnych atrakcji. Po raz kolejny strefa AVON Kontra Rak Piersi była jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc na plaży. W naszych namiotach ugościliśmy mnóstwo kobiet - nie tylko te, które wykonały bezpłatne badanie USG. Wiele pań skorzystało też z porad kosmetycznych dotyczących pielęgnacji swojego typu skóry oraz darmowego makijażu w letnim stylu, a wszystkiemu towarzyszyła super letnia atmosfera.

Nie mogło też zabrankąć Sióstr ADiHD – Ambasadorek naszej akcji, które rozpierającą je energią dzieliły się z uczestnikami konkursów. Przy okazji rozdały też mnóstwo nagród dla osób, które z profilaktyką raka piersi są za pan brat, a już na pewno będą po spotkaniu z Siostrami, które na jej temat wiedzą niemal wszystko i wcale nie zamierzają tej wiedzy zachowywać tylko dla siebie.

Przed nami ostatni już przystanek akcji #RóżoweLato. W dniach 17 – 18 sierpnia znajdziecie nas w Międzyzdrojach. Z bezpłatnego badania USG będzie można skorzystać tradycyjnie już w sobotę.

Do zobaczenia!

Zapraszamy też na stronę AVON Kontra Rak Piersi (KLIK) i do dołączenia do wydarzenia #RóżoweLato (KLIK) - bądźcie na bieżąco!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
 
 
 
 
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.