#RóżoweLato na półmetku wakacji

#RóżoweLato na półmetku wakacji

fot. AVON

Pierwszy miesiąc wakacji minął niepostrzeżenie, a wraz z nim już pięć przystanków akcji #RóżoweLato z AVON Kontra Rak Piersi.

4 i 5 sierpnia odwiedziliśmy kolejny nadmorski kurort. Tym razem zawitaliśmy do klimatycznego Kołobrzegu. W zorganizowanej przez AVON różowej strefie jak co tydzień można było wykonać bezpłatne badanie USG piersi. Z możliwości jego wykonania na plaży skorzystało tym razem 45 kobiet.

W naszym miasteczku Słonecznej Stacji jak zawsze, opróczbadań USG czekało na Was mnóstwo wakacyjnych atrakcji – konkursy profilaktyczne oraz gry i zabawy z nagrodami prowadzone przez Siostry ADiHD, , strefa chilloutu, treningi na trampolinach i wiele innych.

Jak co tydzień sobotnią zabawę zakończył koncert gwiazdy muzycznej. Tym razem był to zespół Red Lips.

Strefę AVON Kontra Rak Piersi po kolejny raz odwiedziły tłumy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko przedstawicielek Stowarzyszenia „Amazonki” Warszawa-Centrum. Przez całą niedzielę można było skorzystać z instruktażu samobadania piersi, a także na fantomach piersi zawierających patologiczne zmiany przekonać się jak mogą wygladać piersi, które wymagają pilnej konsultacji medycznej.

W najbliższy weekend (11 – 12 sierpnia) znajdziecie nas w Świnoujściu. Badania USG zaplanowane są jak zawsze na sobotę.

Do zobaczenia!

Zapraszamy też na stronę AVON Kontra Rak Piersi (KLIK) i do dołączenia do wydarzenia #RóżoweLato (KLIK) - bądźcie na bieżąco!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
 
 
 
 
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.