#RóżoweLato główną atrakcją wakacyjnego weekendu w Łebie

#RóżoweLato główną atrakcją wakacyjnego weekendu w Łebie

fot. materiały własne/4FUN.TV

Trzeci przystanek akcji #RóżoweLato z AVON Kontra Rak Piersi za nami. Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszej pogody na weekend nad pięknym polskim morzem!

21 i 22 lipca odwiedziliśmy Łebę, a w naszym miasteczku Słonecznej Stacji jak co tydzień czekało mnóstwo atrakcji – konkursy z nagrodami, gry i zabawy, strefa chilloutu, treningi na trampolinach z Siostrami ADiHD i wiele innych.

Sobotni relaks na plaży został zwieńczony energetycznym koncertem Eweliny Lisowskiej.

W zorganizowanej przez AVON różowej strefie po raz kolejny można było wykonać bezpłatne badanie USG. Po raz kolejny jesteśmy zachwyceni Waszą frekwencją – w badaniu wzięło udział aż 65 kobiet. 

Strefę AVON Kontra Rak Piersi odwiedziły tłumy – to ogromne wyróżnienie, że na polskich plażach można spotkać aż tylu sympatyków naszej akcji. Cieszymy się też, że już po raz trzeci tego lata aż tyle kobiet dzięki naszym animacjom poszerzyło swoją wiedzę o profilaktyce raka piersi. Wasza aktywność zasługuje na medal!

W najbliższy weekend (29 - 30 lipca) czekamy na Was w Ustce. Badania USG odbędą się jak zawsze w sobotę.

Do zobaczenia!

Zapraszamy też na stronę AVON Kontra Rak Piersi (KLIK) i do dołączenia do wydarzenia #RóżoweLato (KLIK) - bądźcie na bieżąco!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
 
 
 
 
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.