#RóżoweLato największą atrakcją w Ustce

#RóżoweLato największą atrakcją w Ustce

fot. materiały własne/4FUN.TV

Nie możemy uwierzyć jak czas latem szybko płynie! Czwarty przystanek akcji #RóżoweLato z AVON Kontra Rak Piersi za nami. Tym razem odwiedziliśmy Ustkę.

28 i 29 lipca odwiedziliśmy kolejną piękną, polską plażę, a w naszym miasteczku Słonecznej Stacji jak co tydzień czekały na Was badania USG piersi, mnóstwo atrakcji – konkursy z nagrodami, gry i zabawy, strefa chilloutu, treningi na trampolinach z Siostrami ADiHD i wiele innych.

Sobotnią zabawę na plaży zakończył koncert zespołu Red Lips.

W zorganizowanej przez AVON różowej strefie jak co tydzień można było wykonać bezpłatne badanie USG. Kolejny raz z rzędu zadziwiliście nas pozytywnie Waszym ogromnym odzewem – w badaniu wzięło udział 48 kobiet w różnym wieku.

Strefę AVON Kontra Rak Piersi kolejny raz odwiedziły tłumy. To nasz wielki sukces – jesteśmy zachwyceni, że tak chętnie dzięki naszym animacjom chętnie przyswajacie wiedzę o profilaktyce raka piersi. Jak zwykle jesteście niesamowici!

W najbliższy weekend (4 – 5 sierpnia) będziemy czekać na Was w klimatycznym Kołobrzegu. Badania USG zaplanowane są jak zawsze na sobotę.

Do zobaczenia!

Zapraszamy też na stronę AVON Kontra Rak Piersi (KLIK) i do dołączenia do wydarzenia #RóżoweLato (KLIK) - bądźcie na bieżąco!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
 
 
 
 
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.