Akcja #RóżoweLato podbiła stolicę Warmii

Akcja #RóżoweLato podbiła stolicę Warmii

fot. AVON

Za nami kolejny przystanek Słonecznej Stacji i akcji #RóżoweLato z AVON Kontra Rak Piersi. Dziękujemy za tłumne przybycie do pięknego Olsztyna!

Kolejny weekend lipca spędziliśmy na plaży miejskiej w stolicy Warmii, gdzie jak zawsze w naszym miasteczku na wszystkich odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji – konkursy z nagrodami, gry i zabawy, strefa chilloutu, treningi na trampolinach z Siostrami ADiHD, a także koncert zespołu Red Lips.

W zorganizowanej przez AVON różowej strefie można było wykonać bezpłatne badanie USG. Z tej możliwości skorzystało aż 65 kobiet (sic!) w różnym wieku. Lista zapisów po raz kolejny została zamknięta w niespełna dwie godziny! Cieszymy się, że tak wiele z Was skorzystało z tej okazji zadbania o własne zdrowie.

W strefie AVON Kontra Rak Piersi można było spotkać również ambasadorkę marki –Małgorzatę Kożuchowską. Aktorka zapewnia, że mimo bardzo napiętego grafiku i wielu obowiązków, nie zapomina o badaniach kontrolnych i do tego samego zachęca wszystkie Polki. Jak podkreśliła Małgosia temat ten stał się dla niej jeszcze ważniejszy od czasu, kiedy została mamą Siostry ADiHD wspólnie z Małgosią Kożuchowską podkreślały rolę profilaktyki raka piersi dla cieszenia się zdrowiem na długo. 

Siostry ADiHD opowiadały olsztyńskiej publiczności o tym, jak ważna jest profilaktyka raka piersi i po raz kolejny musimy przyznać, że jesteśmy dumni z wielkiego odzewu jaki ma akcja #RóżoweLato. Wasza świadomość jak ważne jest regularne badanie piersi jest coraz większa!

W najbliższy weekend (21 - 22 lipca) będziemy czekać na Was w Łebie. Badania USG zaplanowaliśmy jak zawsze na sobotę. Do zobaczenia!

Zapraszamy też na stronę AVON Kontra Rak Piersi (KLIK) i do dołączenia do wydarzenia #RóżoweLato (KLIK) - bądźcie na bieżąco!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
 
 
 
 
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.