#RóżoweLato zrobiło furorę w Krynicy Morskiej

#RóżoweLato zrobiło furorę w Krynicy Morskiej

Za nami pierwszy przystanek Słonecznej Stacji, a tym samym początek akcji #RóżoweLato z AVON Kontra Rak Piersi.

Pierwszy weekend lipca spędziliśmy w Krynicy Morskiej, gdzie w naszym miasteczku na wszystkich plażowiczów czekało mnóstwo atrakcji – konkursy z nagrodami, gry i zabawy, strefa chilloutu, treningi na trampolinach z Siostrami ADiHD i dużo, dużo innych.

Siostry ADiHD opowiadały prosto z naszej sceny o tym jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Musimy przyznać, że jesteśmy zachwyceni Waszą aktywnością – jesteśmy dumni, że możemy być częścią kampanii AVON Kontra Rak Piersi.

Podczas sobotnich badań USG, które za darmo można było wykonać w strefie AVON Kontra Rak Piersi, wzięło udział 40 kobiet w różnym wieku. Lista była zamknięta jeszcze przed południem!

Cieszymy się, że tyle z Was podjęło z nami temat profilaktyki raka piersi i znalazło czas na wspólną rozmowę i zabawy na scenie.

W najbliższy weekend (14 - 15 lipca) znajdziecie nas w Olsztynie, dołączy do nas Ambasadorka AVON Małgorzata Kożuchowska. Do zobaczenia!

 

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
 
 
 
 
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.