Ruszamy z letnią akcją #RóżoweLato. Gdzie nas spotkacie?

Ruszamy z letnią akcją #RóżoweLato. Gdzie nas spotkacie?

fot. materiały własne

Z okazji 20-lecia kampanii AVON Kontra Rak Piersi w Polsce, przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Wraz z AVON Kontra Rak Piersi zapraszamy do letnie akcji Słoneczna Stacja, w czasie której odwiedzimy aż siedem wakacyjnych kurortów na polskim wybrzeżu. Na każdym z nich będzie możliwość wykonania bezpłatnie badania USG piersi. Na Facebook’u wystartowało również #RóżoweLato – pełen konkursów i niespodzianek projekt, który zachęca kobiety do dbania o siebie, swoje samopoczucie, ale również do profilaktyki raka piersi.

Poza konkursami z nagrodami, treningami na trampolinach i niezapomnianymi koncertami będziecie mieli okazję wziąć czynny udział w wyjątkowym przedsięwzięciu i wesprzeć działalność kampanii AVON Kontra Rak Piersi.

W związku z tym w każdej lokalizacji naszego miasteczka znajdzie się specjalny namiot, w którym każda chętna kobieta będzie mogła BEZPŁATNIE poddać się badaniu USG piersi. Przez całe lato AVON wykona ich aż 280!

O tym jak wielkie znaczenie ma profilaktyka tej choroby opowiedzą Wam Siostry ADiHD. Milena i Ilona Krawczyńskie w czasie wspólnej zabawy pod sceną pokażą Wam jak rozpoznać objawy schorzenia oraz jak dbać o swoje zdrowie, aby cieszyć się nim jak najdłużej.

W strefie AVON będziecie mieć również szansę podejrzeć makijażowe triki i poznać wyjątkowe kosmetyki firmy AVON, a także zakupić produkty z Różową Wstążką, z których zysk przez cały rok zasila konto kampanii AVON Kontra Rak Piersi. Dodatkowo całkowity dochód ze sprzedaży wszystkich produktów z namiotu na plaży AVON przekaże na organizację kolejnych badań USG w ramach Różowego Października.

W Polsce kampania AVON Kontra Rak Piersi prowadzona jest od 1998 roku i jest jedną z największych inicjatyw społecznych prowadzonych w Polsce. Celem akcji jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi oraz uświadamianie kobietom, że wcześnie wykryta choroba jest wyleczalna.

Pokażemy, że dbać o zdrowie można wszędzie - nawet na środku plaży!

Pokaż, że wspierasz akcję AVON Kontra Rak Piersi na Facebooku! #RóżoweLato

#CyckiWGórę #AvonKontraRakPiersi

Zapraszamy także do dołączenia do naszego wydarzenia Różowe Lato z AVON: Cycki w górę! (TUTAJ) oraz na stronę internetową AVON (TUTAJ).

Do zobaczenia na naszych najpiękniejszych polskich plażach!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
 
 
 
 
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.