Koncert
Hulajnogą w trasę! James Blunt rozpoczął koncerty w swoje 44. urodziny!

Hulajnogą w trasę! James Blunt rozpoczął koncerty w swoje 44. urodziny!

Data: 12.05.2018 20:05
Miejsce: Hala Torwar COS
#imprezy #muzyka

fot. materiały prasowe

Brytyjski artysta właśnie wyrusza w trasę koncertową, aby podzielić się z fanami swoją najnowszą płytą „The Afterlove”. James Blunt zaczyna od Ameryki Południowej, aby 22 lutego, dokładnie w swoje 44. urodziny wystąpić na pierwszym koncercie w Montevideo! 12 maja Brytyjczyk pojawi się w Warszawie.

James Blunt poważnie podszedł do promocji swojego nowego albumu. Zarówno na facebooku, jak i instagramie artysta pokazuje swoje przygotowania do trasy! Podróż Brytyjczyka zapowiada się imponująco, więc zapewne nie będzie on w stanie pokonać jej....na hulajnodze, jak żartobliwie sugerowali fani na jego profilach w mediach społecznościowych. Gdy ten wrzucił filmik z jednośladem, zaczęli dopytywać czy już wyruszył na nim w trasę na wyczekiwane koncerty!

W maju Blunt zamierza odbyć "szalony romans" z Europą. Brytyjczyk zagra na Węgrzech, Słowacji, Litwie, Łotwie, w Estonii, Polsce, Norwegii, Szwecji, Danii, Gruzji i Hiszpanii. Po aż dwa występy wokalisty zaplanowano we Francji, Rosji i Austrii, oraz po cztery w Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Zdecydowanie najwięcej fanów James Blunt ma w Niemczech. Tam przewidzianych jest aż 12 koncertów!

W Europie artysta zagości najdłużej. Rozpocznie występy w maju, aby tegoroczne tournée zakończyć we wrześniu. W sumie w ciągu pół roku James Blunt wraz ze swoim zespołem zamierzają dać... 61 koncertów! 

Polska również czeka na Jamesa Blunta! Koncert odbędzie się w COS Torwar w Warszawie już 12 maja 2018 roku. 

Wybieracie się?

 

Zobacz też: 4 mega znane piosenki, które napisała Sia, a nie mieliście o tym pojęcia!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj