Koncert
Już jutro koncert Ennio Moriccone! Co musicie wiedzieć o tym wydarzeniu?

Już jutro koncert Ennio Moriccone! Co musicie wiedzieć o tym wydarzeniu?

Data: 14.10.2017 - 14.10.2017
Miejsce: Atlas Arena, Łódź

Polski koncert słynnego kompozytora odbędzie się już jutro! Autor muzyki filmowej do takich mega hitów kinowych jak „Bękarty wojny” czy „Nienawistna ósemka” zagra 14 października 2017 roku w łódzkiej Atlas Arena. Mamy dla Was kilka informacji, które warto znać zanim wybierzecie się na to spektakularne wydarzenie.

Otwarcie bram nastąpi o 18:15, a rozpoczęcie koncertu przewidziane jest na godzinę 20:00.

Atlas Arena ma bardzo dobre połączenia komunikacj miejskiej, ale jeśli wybieracie się samochodem to proponujemy skorzystać z miejscowego parkingu, który pomieści do 300 samochodów. 

Ważna informacja dla spóźnialskich: będzie jeszcze możliwość zakupienia biletów na miejscu, w wyznaczonym punkcie, przy wejściu numer 1, od godziny 12:00. Ponadto bilety niemal do ostatniej chwili będzie można kupować za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju.

Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, paralizatorów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Podczas koncertu będą uruchomione punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić napoje oraz ciepłe przekąski. Punkty będą zlokalizowane przy wejściach na halę.

Widzimy się już jutro w łódzkiej Atlas Arenie, do zobaczenia!

Zobacz też: Koncert Ennio Morricone tuż, tuż!

Zobacz też