Koncert
Koncert Scorpionsów coraz bliżej – przypominamy największe przeboje zespołu!

Koncert Scorpionsów coraz bliżej – przypominamy największe przeboje zespołu!

Data: 01.12.2017 - 01.12.2017
Miejsce: Ergo Arena, Gdańsk

Koncert grupy Scorpions odbędzie się już 1 grudnia 2017 roku w hali ERGO ARENA w Gdańsku. To wielkie wydarzenie dla fanów zespołu!

Każdy występ Scorpionsów to ogromna dawka prawdziwej, rockowej energii. Przygotowaliśmy dla Was przypomnienie ich największych przebojów, których na pewno nie zabraknie na grudniowym koncercie.

Dodatkową atrakcją będzie występ polskiego zespołu Nocny Kochanek, który zagra jako support legendarnej grupy.

Scorpions – Send Me An Angel

„Send me an angel” to kawałek z 1990 roku pochodzący z 11-stego studyjnego albumu grupy „Crazy world”. Krążek 9 razy pokrył się platyną i rozszedł się w nakładzie ponad 7 milionów sztuk.

Scorpions – Believe in Love

Singiel wydany w 1988 roku pochodzi z 10-tej płyty zespołu „Savage Amusement”. W czasie produkcji tego albumu doszło do konfliktu między zespołem, a producentem Dieterem Dierksem, w rezultacie czego po raz ostatni współpracował on z kapelą. 

Scorpions – Rhytm of Love

Ten utwór również pochodzi z krążka „Savage Amusement”, który w 2015 roku trafił do specjalnej reedycji. Zremasterowane wydawnictwo zostało wzbogacone o bonusowe nagrania - „Taste Of Love”, „Edge Of Time”, „Fast And Furious”, „Dancing In The Moonlight” i „I Can't Explain”.

Scorpions – Wind of Change

Zespół nagrał dodatkowe dwie wersje tej: rosyjską „Wietier Pieriemien” oraz hiszpańską „Vientos de Cambio”. „Wind of Change” to nieoficjalny hymn przemian w ZSRR na przełomie lat 80. i 90. i jednocześnie najsłynniejszy utwór zespołu Scorpions.

 

Te kawałki i wiele, wiele innych macie okazję usłyszeć na żywo już 1 grudnia w gdańskiej Ergo Arenie! Z kim się widzimy na koncercie tej legendarnej grupy?

Zobacz też: Co wiemy o koncercie Scorpions w Polsce?

Zobacz też