Konkurs

TWOJE DZIECKO GWIAZDĄ 4FUN KIDS!

TWOJE DZIECKO GWIAZDĄ 4FUN KIDS!

4FUN.TV

Czas trwania:
01.09.2020 - 31.12.2021

Od 1 września Wasze maluchy mogą cieszyć się najbezpieczniejszym miejscem w telewizji, czyli kanałem 4FUN KIDS! Codziennie serwowana jest ogromna dawka zabaw edukacyjnych, dziecięcych hitów, lekcje języka angielskiego i różnego rodzaju konkursy, w których do zgarnięcia są wypasione nagrody! 

Jeśli chcecie, żeby Wasz maluch pojawił się w telewizji, to koniecznie weźcie udział w tym konkursie! Fotki maluchów pokazujemy codziennie na antenie, a za najlepsze zdjęcia rozdajemy dodatkowo 50 zł! 

Wyślijcie w TYM FORMULARZU na stronie 4FUNKIDS.PL zdjęcie swojego dziecka! Pokażcie, jak pięknie się uśmiecha lub bawi! :) 

Najczęściej zadawane pytania:

Jak wysłać zdjęcie?
Zdjęcia wysyłamy przez formularz na stronie internetowej 4FUN KIDS (formularz zgłoszeniowy). Zożecie wziac udział w wielu innych konursach z nagrodami! --> KONKURSY 4FUN KIDS

Kiedy zobaczę zdjęcie mojego dziecka na antenie?
Fotki maluchów pokazujemy od 11.00 w tygodniu i od 9:00 w weekendy na kanale 4FUN KIDS. A za te najlepsze płacimy 50 zł! 

Jak dowiem się, że zdjęcie mojego dziecka wygrało?
Zwycięskie zdjęcie pokazujemy na antenie na koniec programu, konktaktujemy się też bezpośrednio ze zwycięzcą i informujemy, w jaki sposób odebrać nagrodę.

Czy mogę wysłać kilka zdjęć?
Tak, można wysłać tyle zdjęć, ile ma się ochotę :) Za każdym razem trzeba jednak wypełnić formularz, czyli wysyłać zdjęcia pojedynczo.

Jeśli macie więcej pytań, kliknijcie w messengerze przycisk "Moderator", zadajcie pytanie i zaczekajcie na odpowiedź.

Powodzenia!

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.