Konkurs

Konkurs 4FUN.TV x SAMSUNG: wygraj najnowsze smartfony i słuchawki z serii Galaxy

Konkurs 4FUN.TV x SAMSUNG: wygraj najnowsze smartfony i słuchawki z serii Galaxy

fot. materiały własne/4FUN.TV

Czas trwania:
28.11.2020 - 26.12.2020
(Zakończony)

Konkurs 4FUN.TV x SAMSUNG: wygraj najnowsze smartfony i słuchawki z serii Galaxy!

Czy wiesz, że na świecie jest mnóstwo fantastycznych ludzi, którzy są fanami niecodziennych rzeczy? Wspinaczka, odlotowe okulary, pierogi, magnesy z podróży, kolorowe skarpetki, figurki superbohaterów i kolekcje płyt winylowych robią wrażenie, gdy dodaje się do nich odrobinę pasji. A Ty czego jesteś fanem/fanką?

Razem z firmą Samsung szukamy osób, które mają wyjątkowe hobby. Jeżeli chcesz zgarnąć najnowsze elektroniczne gadżety i masz nietuzinkową pasję to jesteś w najlepszym miejscu!

Co trzeba zrobić?

Zrób zdjęcie lub nagraj filmik, dzięki którym zobaczymy czego jesteś fanem. Może to być fotka Twojej kolekcji gier planszowych lub śmiesznych kubków, zbioru pocztówek lub plakatów filmowych, a na filmiku możesz nam pokazać jak robisz backflipa na desce lub jak wygląda Twój pokój, który przerobiłeś na miejsce kultu ukochanego zespołu. Krótko mówiąc - pokaż nam swoje hobby!

Gdzie wysłać zdjęcie lub filmik?

Macie dwie możliwości: możecie skorzystać z formularza, który znajduje się poniżej na tej stronie albo odzywacie się do naszego FUNBOTA w Messengerze, który poinstruuje Was krok po kroku jak dodać zgłoszenie. Napiszcie nam krótko, czego jesteście fanem oraz prześlijcie zdjęcie albo krótki filmik, który pokazuje Was i Waszą zajawkę.

Co można wygrać?

Wasze prace pokażemy na antenie 4FUN.TV w programie FANtastyczna Domówka FAN Edition w piątek i sobotę po 21.00, a najciekawsze nagrodzimy! Mamy dla Was 4x smartfon Samsung Galaxy S20 Fan Edition 5G oraz 4x słuchawki Samsung Galaxy Buds Live! Brzmi nieźle, prawda?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition 5G to telefon dla osób, które pragną mieć wszystko. I idealny smartfon dla ludzi z pasją. Niezależnie od tego czy kochasz fotografię, gry czy uwielbiasz dzielić się wszystkim tym, co Cię inspiruje, Galaxy S20 Fan Edition 5G da Ci tego najlepszą jakość - i jeszcze więcej!

Fani muzyki zachwycą się słuchawkami Samsung Galaxy Buds Live. Są to słuchawki douszne zaprojektowane tak, by dostroiły się do każdej chwili. Dzięki wyjątkowemu kształtowi dopasowują się do ucha zapewniając niebywałą wygodę. Dodatkowo posiadają głośniki zapewniające świetnej jakości dźwięk. Wszystko by ulubione utwory i rozmowy z przyjaciółmi brzmiały jeszcze lepiej!

To co, wybierasz smartfon czy słuchawki? Czekamy na ludzi z pasją - pokaż ją światu!

 

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Jesteśmy zachwyceni Waszymi pasjami i zdjęciami oraz filmami od Was, na których pokazaliście nam czego jesteście fanami - nie mogliśmy niestety nagrodzić każdego, ale wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 

ZWYCIĘZCY

Smartfony Samsung Galaxy S20 Fan Edition 5G pojadą do:
Katarzyny, fanki fotografii kulinarnej,
Roberta, fana deski,
Magdaleny, fanki robienia na drutach,
Pawła, fana kreatywnej animacji,


a słuchawki Samsung Galaxy Buds Live do:
Macieja, fana tańca,
Sylwii, fanki malowania,
Piotra, fana slackline,
Dominika, fana parkour
 

To nie wszystko! Postanowiliśmy też rozdać nagrody dodatkowe od 4FUN.TV:

Mirosławie, fance kursów kulinarnych,
Weronice, fance przerabiania ubrań,
Dominice, fanowi iluzji,
Martynie, fance rysowania

Ze wszystkimi zwycięzcami wkrótce skontaktujemy się mailowo. Gratulacje!

 

 

 

 

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.