Facebook
Instagram
Sklep
News

Poznaj 2cellos

Poznaj 2cellos

- Po trasie koncertowej w 2017 roku, możecie spodziewać się nie tylko jak zwykle ekscytujących występów na żywo, ale także prawdziwej głębi brzmienia. By to osiągnąć, wszędzie z nami zabierać będziemy naszą dodatkową sekcję smyczkową. Wszystko po to, żebyście mogli poczuć w pełni charakter „kawałków” z naszej nowej płyty SCORE! – zapowiadają muzycy z 2 Cellos.

W minionych latach chorwacki duet wyprzedał bilety przy okazji tras koncertowych w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Południowej, Australii i w Europie. Swój talent przedstawiali na tak prestiżowych imprezach jak: Diamentowy Jubileusz Królowej Elżbiety II w Wielkiej Brytanii, Gali Ford’s Theatre z obecnością prezydenta Baracka Obamy, rozdanie nagród Emmy w Los Angeles, Gali Celebrity Fight Night we Florencji, Gali Starkey Hearing Foundation, czy Gali FIFA Ballon D’or w Szwajcarii. 2Cellos pojawili się również w programach rozrywkowych jak np. The Tonight Show z Jay’em Leno, The Ellen DeGeneres Show, Monday Night Footbal w USA. Z kolei transmisja w Finale Champions League UEFA w Wielkiej Brytanii, która połączona była z obchodami Chińskiego Nowego Roku w CCTV, gdzie 2Cellos zdecydowało się zagrać w pierwszym akcie szalenie popularną serię utworów z GLEE, przyniosła ponad miliard wyświetleń.

W Polsce 2Cellos wystąpią 20 listopada 2017 w hali Torwar w Warszawie. Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronach prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.