Mój profil
News

2Cellos szykują się do trasy! Czy usłyszymy nowe opracowania wielkich przebojów?

2Cellos szykują się do trasy! Czy usłyszymy nowe opracowania wielkich przebojów?

fot. materiały prasowe

Po ogromnym sukcesie trasy w Stanach Zjednoczonych u progu tego roku, 2Cellos odpoczywają przed dalszym ciągiem światowej trasy. 23 lutego wypuścili do sieci zupełnie nowe opracowanie najgorętszego hitu ostatnich miesięcy „Perfect (Symphony)”, w oryginale śpiewane przez Eda Sheerana. W ciągu niespełna dwóch tygodni nagranie doczekało się 1,4 mln odsłon!

2Cellos wznawiają działalność sceniczną 10 marca występem w Sarajewie – stolicy Bośni i Hercegowiny. W Olimpijskiej Hali Zetra im. Juana Antonio Samarancha, w której 34 lata temu rywalizowali w igrzyskach m.in. hokeiści, chorwaccy wiolonczeliści zagrają dla kilkunastotysięcznej publiczności. Później na dwa koncerty przeniosą się do rodzimej Chorwacji. 16 marca wystąpią w Splicie, a następnie zagrają w Zagrzebiu.

W kwietniu 2Cellos na dobre się rozkręcą. W ciągu dwóch tygodni, jakie spędzą w Kanadzie, zagrają 12 koncertów w największych miastach tego kraju.

Później przyjdzie czas na trasę europejską, która potrwa od maja do sierpnia. Rozpoczną ją trzema koncertami w Hiszpanii: dwoma w Barcelonie i Madrycie. Zostały one już wyprzedane!

Zaraz potem Luka i Stjepan przyjadą na dwa występy do Polski. Zobaczyć ich będzie można 18 maja w Gdańsku i 19 maja w Krakowie. Z pewnością będą to doznania artystyczne na najwyższym poziomie. Obok już wcześniej znanych utworów filmowo-rockowo-popowo-metalowych, które duet zaprezentował w Warszawie w ubiegłym roku, usłyszymy zapewne także ostatnią perełkę, czyli symfoniczne „Perfect”. Jedno jest pewne - atmosfera na koncertach będzie gorąca!

Bilety na polskie koncerty 2Cellos – 18 maja w ERGO ARENIE i 19 maja w TAURON Arenie Kraków – można kupować za pośrednictwem stron: bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl, a także w salonach Empik w całym kraju. Koncerty organizuje agencja Prestige MJM. 

Zobacz też: Nowa płyta The Cranberries z wokalem zmarłej Dolores O’Riordan! Co o niej wiadomo?

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj