Mój profil
News

4 energetyczne kawałki na dobry dzień!

4 energetyczne kawałki na dobry dzień!

screen from YouTube.com/littlemixVEVO

Nawet najgorsi poranni przysypiacze powinni już o tej porze się dobudzić! Jeśli jednak brakuje Wam energii to mamy dla Was doładowanie w pigułce. Wstańcie od stołu, zróbcie 15 pajacyków i posłuchajcie starannie wybranych 4 energetycznych kawałków, które pozwolą Wam dotrwać do końca dnia z prawdziwym powerem!

Rudimental ft. James Arthur – Sun Comes Up

Jak sam tytuł wskazuje – razem z tym kawałkiem wychodzi słońce! Grupa Rudimental długo zastanawiała się, komu powierzyć partię wokalną w tej piosence. Ostatecznie padło na zwycięzcę brytyjskiej wersji programu "X Factor" z 2012 roku, Jamesa Arthura. Naszym zdaniem, to był strzał w dziesiątkę!

Ofenbach – Katchi

Dorian Lo i César de Rummel - czyli paryski duet Ofenbach – to jedna z największych sensacji na scenie klubowej w minionych kilkunastu miesiącach. W ciągu zaledwie tygodnia od pojawienia się teledysku do "Katchi" mają na swoim koncie ponad 3 miliony jego odsłon.

CNCO & Little Mix – Reggaeton Lento (Remix)

CNCO nagrali pierwszą wersję „Reggaeton Lento” już w 2016 roku, ale najwyraźniej stwierdzili, że czegoś temu kawałkowi brakuje. Zaprosili piękne dziewczyny z Little Mix, wspólnnie dodali dobry bit i dzięki temu nóżka sama podryguje do tego latynoskiego przeboju!

Becky G ft. Bad Bunny – Mayores

Becky G jak swoją karierę rozpoczęła od coverów piosenek umieszczanych na YouTube - los się do niej uśmiechnął, bo zaowocowało to współpracą z m.in. Will.i.am’em! „Mayores” zapowiada jej debiutancki krążek, którego już nie możemy się doczekać!

Te kawałki mają w sobie najwięcej powera, a 4FUN.TV ma stosunkowo najwięcej muzyki!

Wszystkie najlepsze piosenki usłyszycie i zobaczycie w programie Hot&Fresh na naszej antenie codziennie od 18:00 do 20:00!

Zobacz też: Miley Cyrus w Carpool Karaoke – MUSICIE to zobaczyć!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj