News

4 imprezowe kawałki idealne na weekend! Który najlepszy?

4 imprezowe kawałki idealne na weekend! Który najlepszy?

screen from YouTube.com/AlanWalker

Zaczynamy weekend! Nieważne czy planujecie chillować w domu, czy wybieracie się na imprezę – dawka dobrej muzyki przyda się każdemu.

Oto ściąga z 4 tanecznymi kawałkami, przy których na pewno tupniecie nóżką!

Swedish House Mafia – Don’t You Worry Child

„Don’t You Worry Child” to ostatni, pożegnalny singiel grupy Swedish House Mafia. Po zakończeniu ostatniej trasy koncertowej w 2012 roku każdy z DJ-ów tworzy już tylko pod swoimi pseudonimem, a Swedish House Mafia przeszła do historii. Na szczęście muzyka tej grupy zostanie z nami na długo!

R3hab & KSHMR – Islands

Kawałek „Islands” to już trzecia wspólna produkcja DJ-ów! KSHMR po udanej współpracy z Hardwellem wrocił do nagrań ze starym kumplem i dzięki temu słuchamy tej rytmicznej nowości. Fanami tej produkcji są m.in. The Chainsmokers i David Guetta.

Alan Walker ft. Noah Cyrus – All Falls Down

Alan Walker powrócił z nowym singlem "All Falls Down". Fani długo byli przekonani, że będzie to kolejny solowy kawałek. Jednak niemal przed samą premierą dowiedzieliśmy się, że usłyszymy w niej siostrę Miley Cyrus, Noah, a także nieco brzmień od grupy Digital Farm Animals.

Shanguy – La Louze

Grupa Shanguy powstała z inicjatywy włoskiego DJ-a NRD1 oraz wokalistów i songwriterów: Eon Melka i FRANK-O. Trio zdążyło opublikować debiutancki singiel zatytułowany „La Louze”, którego konstrukcja została oparta o chwytliwe trąbki i francuski wokal.

Zobacz też: Audioriver 2018 – znamy kolejnych artystów!

Zobacz też