Facebook
Instagram
Sklep
News

Gwiazdy kochają Świętego Mikołaja! 4 najlepsze piosenki na Mikołajki!

Gwiazdy kochają Świętego Mikołaja! 4 najlepsze piosenki na Mikołajki!

screen from YouTube.com/ArianaGrandeVEVO

Gwiazdy kochają Świętego Mikołaja i świąteczne piosenki! Wielki hit „Santa Claus Is Coming To Town” nagrała większość artystów z najwyższej półki, a wielu pokusiło się nawet na własną kompozycję związaną z ukochaną postacią w czerwonym kubraku. Zobaczcie 4 najlepsze piosenki na Mikołajki!

Ariana Grande – Santa Tell Me

Wielki świąteczny przebój Ariany z 2014 roku pochodzi z krążka „Christmas Kisses”. Do dzisiaj klip do „Santa Tell Me” obejrzało ponad 134 miliony osób. Nie dziwimy się – teledysk jest przeuroczy.

Justin Bieber – Santa Claus Is Coming To Town

Ten kawałek został wydany na świątecznej płycie Justina z 2011 roku – „Under The Mistletoe”. Cały dochód z jego sprzedaży został przeznaczony na cele charytatywne. Wokalista ma gest!

Sia – Santa's Coming For Us

Najnowsza świąteczna płyta Sii to zbiór aż 10 specjalnych utworów, z których każdy wybierze coś dla siebie. Mikołaj w klipie co prawda więcej zabiera niż rozdaje, ale to pierwszy świąteczny teledysk tego roku.

Mariah Carey – Oh Santa

Chyba nikt i nic nie przebije „All I Want For Christmas”, ale Mariah Carey lubi stawiać wysoko poprzeczkę nawet samej sobie. Mniej znana, a równie piękna muzyczna dedykacja dla Świętego Mikołaja to właśnie nastrojowe „Oh Santa”! Ho, ho, ho!

Zobacz też: Sia wsparła polskie schronisko dla zwierząt! Chcecie wziąć udział w takiej świątecznej akcji i pomóc zwierzakom?