News

Piąteczek, piątunio! 4 taneczne kawałki, których nie może zabraknąć na żadnej imprezie

Piąteczek, piątunio! 4 taneczne kawałki, których nie może zabraknąć na żadnej imprezie

screen from YouTube.com/MartinSolveigVEVO

Piątek – weekendu początek! Mamy nadzieję, że już odpoczywacie i macie wolne, ale nawet dla tych, dla których jeszcze weekend się nie zaczął, mamy inspirację do stworzenia imprezowej playlisty. Zebraliśmy 4 gorące, taneczne kawałki, bez których impreza nie może się odbyć!

Martin Solveig – All Stars

Francuski DJ Martin Solveig zaprosił do współpracę charyzmatyczą fińską charyzmatyczną wokalistkę Almę i wspólnie nagrali przebojowy kawałek „All Stars”. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego teledysku to jak najszybciej nadróbcie tę zaległość – to jeden z najbardziej odjechanych klipów tego roku.

Bob Sinclair & Akon – Till The Sun Rise Up

Francja rządzi w naszym mini notowaniu! Kolejny francuski DJ, Bob Sinclair, to prawdziwy wulkan energii. Warto dodać, że tworzy swoje przebojowe kawałki już od 1986 roku, czyli od ponad 30 lat! Fani Sinclaira mają nadzieję, że „Till The Sun Rise Up” zapowiada nowy, pierwszy od 2013 roku, album DJ-a.

Scooter – Bora! Bora! Bora!

Niemiecki zespół muzyki elektronicznej powraca z singlem „Bora! Bora! Bora!”. Ta piosenka pochodzi z ostatniego krążka grupy pod tytułem „Scooter Forever”. Muzycy świętują w tym roku 25-lecie działalności.

Axwell & Ingrosso – More Than You Know  

Wisienka na torcie – kawałek towarzyszący naszej nowej, jesiennej ramówce! Gorący wakacyjny teledysk, który pozwala rozmarzyć się z tęsknoty za sezonem festiwali i nad geniuszem muzycznym Axwella i Ingrosso. Szwedzki duet osiągnął już chyba wszystko, co mógł osiągnąć w muzyce elektronicznej, a „More Than You Know” już 5 razy okrył się platyną!

Zobacz też: Nowy kolorowy teledysk Major Lazer!

Zobacz też