News

Cyber Monday 2020: kiedy wypada i czym się różni od Black Friday?

Cyber Monday 2020: kiedy wypada i czym się różni od Black Friday?

fot. Pixabay.com

Kiedy wypada Cyber Monday 2020? Mamy wszystkie potrzebne informacje na temat święta. :-)

Eurowizja Junior: jak głosować na Polskę? >>

Cyber Monday – informacje

Cyber Monday jest 'świętem', które przyszło do nas zza Oceanu. Podobnie jak Black Friday początkowo obchodzono go tylko w Stanach Zjednoczonych.

Cyber Monday obchodzimy zawsze w pierwszy poniedziałek po Black Friday. Wtedy mamy szansę na bardzo atrakcyjne promocje. Cyber Monday różni się od zakupowego szaleństwa w Czarny Piątek tym, że oferty zamiast w sklepach stacjonarnych, pojawiają się w internecie.

500 plus dla nauczycieli: jak i kiedy można składać wnioski? >>

Cyber Monday 2020 – kiedy zrobić zakupy?

W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa sklepy prawdopodobnie przedłużą promocje z okazji Black Friday do poniedziałku. Wiążę się to z zamknięciem większości sklepów i tymczasowym przeniesieniu zakupów tylko do internetu.

Cyber Monday 2020 wypada 30 listopada. To właśnie tego dnia będziemy mogli cieszyć się atrakcyjnymi promocjami w sieci.

W tym roku Black Friday z pewnością w większości sklepów połączy się ze zniżkami w sieci ze względu na zamknięte do 28 listopada galerie handlowe. Nie jest jednak powiedziane, że nie traficie na wyjątkowe obniżki-niespodzianki, które zostaną wprowadzone tego dnia.

Jakie sklepy będą brały udział w Cyber Monday? Tak jak w 2019 roku najwięcej promocji tego dnia mają sklepy z elektroniką. Sprawdzajcie strony ulubionych marek!

Polujecie na coś konkretnego na Cyber Monday?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.