News

Dissolve Festival: ta impreza otworzy sezon festiwalowy 2021!

Dissolve Festival: ta impreza otworzy sezon festiwalowy 2021!

fot. materiały prasowe

Czy w 2021 roku uda nam się otworzyć sezon festiwalowy? Losy największych festiwali z powodu pandemii koronawirusa cały czas są niepewne, ale niektórzy nie chcą już dalej się zastanawiać co przyniosą kolejne miesiące. Poznajemy też nowe, festiwalowe przedsięwzięcia – poznajcie Dissolve Festival, który jako pierwszy zamierza otworzyć sezon już w połowie czerwca!

Dissolve Festival - informacje        

Dissolve Festival to trzydniowy rave w imię wyższych wartości, podczas którego każdy będzie miał możliwość „rozpłynięcia się” na swój sposób. Dobra zabawa przy świetnej muzyce artystów z całego świata jest oczywiście bardzo ważna, ale w tym przypadku liczy się jeszcze coś więcej. Ten festiwal to krok naprzód, to pierwszy festiwal powstały w nowej rzeczywistości. Inspiracją, na której oparto fundamenty tego wydarzenia, była przede wszystkim nowa era wodnika, której rozpoczęcie inauguruje rok 2021. Niesie ona za sobą wiele nadziei na lepsze jutro, na zrozumienie, na szeroko pojętą wolność, na wszechobecną tolerancję, a także owocną walkę o nasze środowisko. W związku z tym, miejsce festiwalu oraz bliskość wody nie jest przypadkowa.

Kocham Muzykę - dołącz do akcji i zamigaj z nami dla dzieci głuchych i niedosłyszących! >>

Dissolve Festival - organizatorzy

Ludzie tworzący Dissolve Festival to artyści i wizjonerzy. Michel Morales szerzej znany jako Sept to producent, DJ i promotor, regularnie grający w najlepszych klubach w Polsce i za granicą, a Magdalena Górecka to wokalistka i songwriterka, która oprócz pracy w agencji reklamowej, realizuje się tworząc muzyczne projekty takie jak Lena Def czy MNEME. Po drugiej stronie barykady mamy ludzi od mediów, marketingu, PR-u oraz technicznych rozwiązań, którzy sprawują kontrolę nad każdym naszym ruchem, a mowa tu o Tomku Milewskim i Michale Atlasie. Natomiast wizjonerem, który dzięki swojemu doświadczeniu obdarza nas wiedzą dotyczącą organizacji muzyczno-ideowych wydarzeń jest Rafał Baran – jednej z organizatorów znanej wszystkim łódzkiej Parady Wolności gromadzącej dziesiątki tysięcy osób na ulicach miasta. 

Lana Del Rey ma prezent dla Warszawy. W sobotę 20.03 patrzcie w niebo - co się wydarzy? >>

Dissolve Festival - idea

Już w połowie lat 60. XX wieku hippisi walczyli o wyższe wartości bratając się z naturą. Ich starania przeszły długą drogę i zostawiły po sobie ślad w każdym pokoleniu i subkulturze. Ta idea dotarła również do nas. Miłość, pokój, jedność i szacunek, znane pod akronimem PLUR, to nasze motto, które jednocześnie współtworzy regulamin festiwalu.

Ten festiwal to rave – muzyka i przyroda odgrywają tu główną rolę, a organizatorzy dodali do tego tolerancję i szansę na nowy początek. Chcieli, by ich ideom towarzyszyła muzyka z najwyższej półki, dlatego też obiecując zapełnić line-up najlepszymi DJ-ami światowej sceny muzyki elektronicznej.

Jeżeli choć jeden uczestnik nieznający wartości PLUR dzięki Dissolve Festival zmieni swoje myślenie, otworzy się na innych oraz przeżyje niezapomnianą, kolorową imprezę, to ta misja będzie spełniona. To będzie długi, nieprzespany i szalony weekend.

 

Dissolve Festival

11 – 13.06.2021

 

Więcej informacji wkrótce…


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.