News

Ekskluzywny Menel w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Znamy cały skład TTBZ

Ekskluzywny Menel w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Znamy cały skład TTBZ

Fot. Facebook.com/EkskluzywnyMenel

Kolejna edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zbliża się wielkimi krokami. Tym razem zobaczymy metamorfozy m.in.: Antka Smykiewicza, Kazimierza Mazura, Igi Krefft, Elżbiety Romanowskiej i Kamila Pawelca, czyli… Ekskluzywnego Menela!

Ekskluzywny Menel – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019

Ekskluzywny Menel o swoim udziale w kolejnej edycji programu telewizyjnego poinformował na Instagramie:

W końcu mogę Wam o tym powiedzieć! Jestem jednym z 8 uczestników wiosennej edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo 🙈✌️ – napisał.

Kim jest Kamil Pawelski?

Ekskluzywny Menel – kim jest Kamil Pawelski?

Kamil Pawelski bardzo strzeże swojej prywatności. Wiadomo jednak, że jest szczęśliwym ojcem.  Głośno jest za to o jego dokonaniach zawodowych. Pod wdzięcznym pseudonimem, Ekskluzywny Menel, z powodzeniem prowadzi blog o modzie męskiej. Szerszej publiczności jest znany także z telewizji, gdzie w wielu programach wypowiada się jako ekspert w tej dziedzinie. Wydał nawet poradnik na ten temat!  Niedawno pochwalił się też swoim talentem wokalnym. Jesienią 2017 roku miała premierę jego debiutancka płyta – Granice.

Kto jeszcze wystąpi w TTBZ 2019?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019 - lista uczestników

Elżbieta Romanowska

Iga Krefft

Marta Wiejak

Kasia Dąbrowska

Ekskluzywny Menel - Kamil Pawelski

Staszek Karpiel-Bułecka

Kazimierz Mazur 

Antek Smykiewicz

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W końcu mogę Wam o tym powiedzieć! Jestem jednym z 8 uczestników wiosennej edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo 🙈✌️ ——————————————————— Na maksa się cieszę, że jest to akurat ten program, bo wiem, że wyniosę z niego ogromną lekcję dla samego siebie! 💪 ——————————————————— I wszystko w otoczeniu muzyki i śpiewania na żywo! 🔥🔥🔥 ——————————————————— Jaram się maksymalnie 🙌🙌🙌🙌 ——————————————————— #ekskluzywnymenel #kamilpawelski #ttbz #style #music #flp413 #hardwork #yolo

Post udostępniony przez Kamil Pawelski (@ekskluzywny_menel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Step in to 2K19 😎 ———————————————————— Ten rok będzie zawierał spore zmiany - nie piszę tego na podstawie fusów z kawy tylko w oparciu o tematy, które się już rozpoczęły 👊 ———————————————————— Pierwszy temat to nasza (i Wasza), całoroczna przestrzeń #SlowLife którą tworzymy z Viką w Otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Tym projektem jaram się najbardziej - choć nie wiem jak będę znajdował czas na domknięcie tego tematu 😂🙈 ———————————————————— Drugi temat to nagrania do programu, które rozpoczynają się lada dzień - ale o tym więcej jak mi już pozwolą mówić 🤭 📽📺 ———————————————————— Trzecia to kwestia związana z tym, że chce być bardziej #offline - co w ustach „osoby z internetu” wali mocną hipokryzją 😂 jednak wiem, że się da 😎 ———————————————————— No wiec 2019 dajesz na pełnej petardzie 👌———————————————————— #ekskluzywnymenel #kamilpawelski #style #polskichlopak #flp413 #modameska #ootdmen #streetstyle

Post udostępniony przez Kamil Pawelski (@ekskluzywny_menel)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj