News

Koncert na Fame MMA 5: kto zagra na gali?

Koncert na Fame MMA 5: kto zagra na gali?

Fot. Instagram.com/famemmatv

Wiadomo kto zagra koncert na gali Fame MMA 5! Czyj występ rozgrzeje publiczność w czasie najbardziej oczekiwanych walk w roku?

Fame MMA 5: Lord Kruszwil oficjalnym zawodnikiem! Wiemy z kim się zmierzy >> 

Fame MMA 5: data, godzina, miejsce, bilety

26 października, już po raz piąty, odbędzie się gala Fame MMA. Impreza zostanie zorganizowana w gdańsko-sopockiej hali Ergo Arena. Start Fame MMA 5 o godzinie 20.00.

Jeśli chcecie zobaczyć walki gwiazd w ringu na żywo, jeszcze macie szansę zdobyć wejściówki na tej stronie. Ile kosztuje bilet na Fame MMA 5? Ceny wahają się od 70 do nawet 800 złotych.

Fame MMA 5: karta walk

Na Fame MMA 5 publiczność zobaczy osiem walk. Na pewno dużo emocji wzbudzi pojedynek Esmeraldy Godlewskiej, która była już gwiazdą Fame MMA 3. Poprzednim razem celebrytka przegrała walkę z Martą Linkiewicz. Tym razem Godlewska zmierzy się z Eweliną Kubiak, czyli Eweloną z Warsaw Shore.  

Kolejną walką, na którą wszyscy czekają jest pojedynek gwiazd YouTube’a – Lorda Kruszwila i Mini Majka. Mini Majk jest niższy od swojego przeciwnika o 40 centymetrów. YouTuber mierzy tylko 130 centymetrów wzrostu z powodu achondroplazji, na którą cierpi od urodzenia.

YouTube: Lord Kruszwil oświadczył się dziewczynie. Fani są oburzeni >> 

Kto jeszcze wystąpi na Fame MMA 5?

Isamu - Rafonix

AdBuster - Marcin Malczyński

Dawid Malczyński - Tomek Olejnik

Bonus BGC - Marcin Najman

Kasti - Krycha

Kamil „Hassi” Hassan - Oleh Riaszeńczew.

Esmeralda Godlewska – wiek, waga, dziecko, partner >> 

Fame MMA 5: koncert

Organizatorzy Fame MMA 5 przygotowali dla publiczności specjalny koncert. Na gali wystąpią Malik Montana i Mr. Polska. Na pewno kojarzycie ich hit Pistolet, który na YouTube ma w tej chwili ponad 13 milionów wyświetleń!

Czekacie na Fame MMA 5?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj