News

Gwiazdy bez matury! Kto nie zdał egzaminu dojrzałości?

Gwiazdy bez matury! Kto nie zdał egzaminu dojrzałości?

fot. instagram.com

Nadszedł czas matur, czyli egzaminów dojrzałości kończących naukę w szkole średniej. Według polskiego systemu nauczania matura wieńczy 12-letni czas edukacji szkolnej.

Obowiązkowo uczniowie muszą zaliczyć obecnie język polski, matematykę i wybrany język obcy nowożytny. Ci bardziej ambitni mogą te i inne przedmioty zdawać również na poziomie rozszerzonym. Na maturze możemy zdać też takie przedmioty jak wiedza o muzyce czy wiedza o tańcu.

Julia Wieniawa poprowadzi festiwal muzyczny! Sprawdzi się? >>

Dla planujących studia matura jest obowiązkowa – nie ma możliwości kontynuacji nauki na uczelni wyższej bez świadectwa dojrzałości. Wiele gwiazdy zdecydowało się jednak np. na pracę zamiast zdawania matury. Jesteście zdziwieni?

 

Gwiazdy bez matury

 

Kamil Bednarek

 

Edyta Górniak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coco Chanel mawiała - Kobieta zakochana, to kobieta stracona. Cóż, wolimy myśleć jednak, że Miłość daje nam w życiu parasol ochronny. Bo kiedy coś jest tak potężne, któż ośmieliłby się to burzyć ? ... 🔸 Kiedyś myślałam, że poświęcenie wszystkiego dla Miłości, jest jej pięknym dowodem, a także mocnym wyrazem dojrzałości. Dziś myślę, że kiedy się kogoś Kocha, oczekiwanie dostosowania się kogoś dla Naszej wygody, przyzwyczajeń i przekonań, jest wręcz zaprzeczeniem tej Miłości. Uwielbiajmy kogoś za to jaki jest, nie „pod warunkiem że..” 🔸 Wierzę, że w życiu jest przestrzeń na wszystko, kiedy dobrze się wykorzysta każdą jego chwilę. Szkoda, że budowanie normalności w dzisiejszym Świecie, staje się tak trudne dla tak wielu z Nas... 🔸 Jeśli gdzieś tam, wśród instagramowców, za pięknie wykreowanymi postami kryją się zmiażdżone Serca, przepełnione strachem przed ułożeniem nowego, lepszego planu.. wiedzcie, że nie jesteście Sami. Bo cokolwiek Nas dzieli, jesteśmy przecież z tego samego kruszcu :) To tylko życie. Taki jego etap. Wspierajmy się. Przetrwamy. ♥️

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 

Dawid Kwiatkowski

 

Szymon Majewski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„MaminSzymek” próbuje. Fot. Katarzyna Kural-Sadowska #maminszymek #ochteatr #monolog #strasznatrema #postaramsię #dlamamy

Post udostępniony przez Szymon Majewski (@szymonmajewski_official)

 

Agnieszka Chylińska

 

Maciej Maleńczuk

 

Kayah

 

Popek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Król jest tylko jeden

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

Ryan Gosling

 

Johnny Deep

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#johhnydeep #sexy #sexyselfie #god #life

Post udostępniony przez Hidden Lover (@johnny_lover_42)

 

Jim Carrey

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hey YOU! Have a good day 😁 #jimcarrey

Post udostępniony przez Jim Carrey (@jimcarrey__)

 

Rihanna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Waiting for that April @savagexfenty drop… get it on April 1st !!

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj