Facebook
Instagram
Sklep
News

Hardwell dwukrotnie rozpalił publiczność w Krakowie!

Hardwell dwukrotnie rozpalił publiczność w Krakowie!

Dwukrotny zdobywca pierwszego miejsca w prestiżowym plebiscycie DJ Mag rozgrzał do granic możliwości publikę w hali TAURON Arena Kraków. Najnowszy set holenderskiego Dja wsparły zjawiskowe efekty laserowe i pirotechniczne. Energia jaką obdarzył zgromadzonych fanów zaowocowała genialną imprezą, która na stałe wpiszę się w historię Polskich eventów muzyki elektronicznej. Po Avicim i Martinie Garrixie agencja Prestige MJM po raz kolejny zaprosiła do Polski genialnego DJa, który okazał się strzałem w 10!

Publiczność nie kryła ogromnych emocji. Jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia fani ze wzruszeniem przyznawali, że czekają na koncert życia, a dla wielu z nich show Hardwella jest spełnieniem muzycznych marzeń. Żywiołowa reakcja tuż po zakończonym secie zachwyconej publiczności, skumulowała się podczas wizyty Hardwella w Krakowskim klubie Shine, gdzie w sobotni wieczór AFTER nabrało nowego znaczenia! Wspólnie z Kill The Buzz i chłopakami z duetu Tom&Jame rozkręcili 4 urodziny klubu. 

Z przyjemnością przedstawiamy Wam Panią Izabelę i Pana Marcina. Pani Izabela Wygrała konkursie w 4FUN DANCE nocleg w hotelu****, bilety Golden Circle i oczywiście spotkanie z Hardwellem! :)