News

Shape Of You w 8 językach! Ed Sheeran będzie dumny

Shape Of You w 8 językach! Ed Sheeran będzie dumny

fot. Spontan Productions

Piosenka Shape of You szturmem podbiła światowe listy przebojów i to właśnie dzięki niej Ed Sheeran zyskał status gwiazdy. Sprawdźcie, jak jego największy hit brzmiałby w innych językach!

Ed Sheeran jest dziś niewątpliwie jednym z najpopularniejszych wokalistów. Jego piosenki znają wszyscy, a bilety na koncerty znikają w rekordowym tempie. Wielu z niecierpliwością czeka na jego kolejny singiel, ale to Shape of You przyniósł mu ogromną popularność. Hit, który promował trzecią płytę wokalisty Divide, w serwisie YouTube obejrzało już prawie 4 miliardy osób! Kawałek otrzymał także prestiżową Nagrodę Grammy w kategorii Najlepsze Solowe Wykonanie Pop oraz Billboard Music Award za najlepszą piosenkę radiową. Ponadto w wielu krajach, m.in. w Polsce, singiel zyskał diamentowy status.

Shape of You doczekał się również wielu coverów, które z powodzeniem publikują internauci z całego świata. Ogromną popularnością cieszy się ten, wykonany przez niejakiego Yosuto, który zaśpiewał hit Sheerana w kilku językach – po francusku, niemiecku, portugalsku, chińsku, koreańsku, i japońsku. Do tej pory jego wersję wyświetlono prawie 100 tysięcy razy!

Która wersja bardziej Wam się podoba, Eda Sheerana czy Yosuto?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj