News

Koncerty Dawida Podsiadło w Poznaniu jednak się odbędą. I są dodatkowe bilety!

Koncerty Dawida Podsiadło w Poznaniu jednak się odbędą. I są dodatkowe bilety!

YouTube.com/DawidPodsiadloVEVO

Koncerty Dawida Podsiadło w Poznaniu jednak się odbędą! Trzy występy wokalisty w tym mieście nie zostaną odwołane, ale przeniesione do innej lokalizacji. Dawid Podsiadło wystąpi w Poznaniu 4, 5 i 6 grudnia 2018 roku.

Całe zamieszanie wynika z awarii, która wystąpiła na Arenie Poznań. Zawaliła się część dachu, więc administratorzy budynku musieli zamknąć obiekt na czas naprawy. Arena zostanie ponownie otwarta 17 grudnia.

Alan Walker odwołał koncert w Polsce >>

W związku z powyższym został odwołany zaplanowany na 1 grudnia koncert Alana Walkera, a koncerty Dawida Podsiadło miał spotkać ten sam los.

Organizatorzy uznali jednak, że nie mogą sobie pozwolić na skasowanie trzech występów piosenkarza i postanowili przenieść koncerty w inne miejsce.

W związku z tym, jesteśmy zmuszeni przenieść zaplanowane na 4.12, 5.12 i 6.12 koncerty Dawida Podsiadło do hali 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich. Daty i godziny koncertów pozostają bez zmian. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność i uprawniają do wejścia na koncert w nowym miejscu w dni, na które zostały zakupione – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Nick Jonas: ślub już dzisiaj! >>

Ważna informacja dla fanów Dawida, którym nie udało się kupić biletów – do sprzedaży trafiła mała pula dodatkowych wejściówek (!).

Wszystkie Wasze BILETY OCZYWIŚCIE ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ a jutro o 12:00 na eventim.pl trafi mała dodatkowa pula biletów na każdy koncert – dodał Dawid Podsiadło.

Poznaniu, cieszycie się, że koncerty Dawida Podsiadło jednak się odbędą?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Małomiasteczowa Trasa. Jutro.

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj