News

Mariah Carey odwołuje koncerty z powodu choroby! Lubicie jej świąteczne kawałki?

Mariah Carey odwołuje koncerty z powodu choroby! Lubicie jej świąteczne kawałki?

fot. Wikimedia Commons/SKS2K6

Nie ma chyba nikogo kto w okresie bożonarodzeniowym nie pozwoli dać się ponieść świątecznym kawałkom i ich wyjątkowemu nastrojowi. Hity takie jak „Last Christmas” czy „All I Want For Christmas” towarzyszą nam od wielu, wielu lat i mało kto wyobraża sobie święta bez nich.

Niestety autorka hitu „All I Want For Christmas” musiała przesunąć swoją trasę koncertową. O chorobie Mariah Carey poinformowała fanów za pośrednictwem Twittera.

Jej świąteczna trasa miała rozpocząć się w połowie listopada, ale organizatorzy byli zmuszeni przesunąć jej start na 27 listopada 2017 roku. Niestety ten termin zbiegł się z chorobą wokalistki i występy zostaną przesunięte po raz kolejny.

Lekarze zalecili mi kilka dodatkowych dni odpoczynku, zanim będę mogła polecieć do Nowego Jorku i wystąpić na scenie w ramach mojej świątecznej trasy. Choć ta informacja jest dla mnie rozczarowująca, jestem wdzięczna za czas leczenia i wsparcie od wszystkich z was - to wiele dla mnie znaczy - pisze artystka.

Trzymamy kciuki za szybki powrót Carey do zdrowia – święta bez „All I Want For Christmas” w jej wykonaniu będą niepełne!

 

Zobacz też: Demi Lovato pozwana za piosenkę „Let It Go”! To plagiat?

Zobacz też