News

Marianne przejmuje TOP 20 na Nowy Rok!

Marianne przejmuje TOP 20 na Nowy Rok!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman)Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Joanna Siuchnińska (@nina.es_). Wydanie noworoczne poprowadzi Marianne (@marianneee_official)!

Marianna ma 21 lat i pochodzi z Poznania. Każdą wolną chwilę spędza na robieniu muzyki, jest raperką, wokalistka i udziela się w social mediach. Jej pseudonim artystyczny to Marianne. 

Marianne jest w wytwórni muzycznej MY MUSIC oraz w Young Stars Team.

Ma psa, kota i rybki. Uwielbia sport, trenuje i zdrowo się odżywia. 

Marianne studiuje zarządzanie, a za rok wybiera się na studia magisterskie. Niedługo wydaje płytę razem ze swoim chłopakiem TKM.

Marianne – informacje, wiek, ciekawostki

Imię i nazwisko/pseudonim: Marianne

Wiek: 21 lat

Miejsce zamieszkania: Poznań

Kim jestem z zawodu: Piosenkarka/influencerka 

Co robię na co dzień: Studiuję zarządzanie, ćwiczę na siłowni, gotuję, należę do wytwórni My Music

Hobby: Muzyka, moda

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: Słucham głównie rapu, lubię Sitka, Sobla, Otsochodzi 

Ulubiona piosenka: moja :) "Zakochany"

Ulubione miejsce: Rzym

Najbardziej nie lubię: zazdrosnych ludzi 

Jestem dumna, że: wiele osiągnęłam i spełniam marzenia 

Moja największa wada: jestem zbyt szczera i czasem ktoś nie rozumie moich żartów 

Moja największa zaleta: zabawna i wesoła 

Moje ulubione konto na Insta: nie mam 

Inspiruje mnie: muzyka, ładne miejsca i dobre jedzenie 

Największe marzenie: Wydać legalną płytę co już niedługo będzie miało miejsce
 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czekacie na efekty sesji zdjęciowej?🖤 #coolblonde koszulka od @unsocial.pl

Post udostępniony przez 🎼Marianne. (@marianneee_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pod prąd...

Post udostępniony przez 🎼Marianne. (@marianneee_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Smile or not?❤️🥰 zostawcie dużo miłości w komentarzach „❤️” odwiedzę niektóre profile❤️

Post udostępniony przez 🎼Marianne. (@marianneee_official)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.