News

Marika Wojewoda przejmuje TOP 20!

Marika Wojewoda przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman)Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien) i Kamil Lemieszewski (@sir_lemie). Teraz ponownie notowanie poprowadzi Marika Wojewoda (@[email protected])!

Marika Wojewoda - kim jest?

Marika to osoba o dużym sercu, jest rozrywkowa, lubi tańczyć i robić szalone rzeczy. Od 10 lat mieszka w Wielkiej Brytanii w Birmingham.

Marika jest bardzo aktywna, od kilku lat pracuje nad swoją sylwetką oraz startuje w zawodach sylwetkowych. 

Influencerka jest pracującą mamą, której dzień jest wypełniony po brzegi! W przyszłości planuje więcej podróżować i zdobywać kolejne sukcesy w zawodach sylwetkowych.

Marika Wojewoda - wiek, informacje 

Imię i nazwisko/pseudonim: Marika Wojewoda 

Wiek: 32 lata 

Miejsce zamieszkania: Birmingham, Wielka Brytania

Kim jestem z zawodu: technik handlowiec

Co robię na co dzień:

Hobby: sport, zawody sylwetkowe, shuffle dance, siłownia

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: Tiesto, ale generalnie słucham tego co wpadnie mi w ucho

Ulubiona piosenka: Tiesto The Business 

Ulubione miejsce: Aberystwyth, Wielka Brytania

Najbardziej nie lubię: kłamstwa, ludzi przesadnie miłych 

Jestem dumna, że: mam córkę i kochającego faceta :)

Moja największa wada: wada wzroku

Moja największa zaleta: samozaparcie, jak sobie coś postanowię to nie ma na mnie mocnych!

Moje ulubione konto na Insta: @chanel 

Inspiruje mnie: sport, minimalizm 

Największe marzenie: zawsze marzyłam aby wygrać w totka i pomoc nie tylko rodzinie, ale teć biednym dzieciom, ale niestety dotychczas się to nie spełniło

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.