Mój profil
News

Polskie przeróbki „Despacito”. Która najlepsza?

Polskie przeróbki „Despacito”. Która najlepsza?

Niektórzy kochają ten kawałek, inni już nie mogą go ścierpieć. "Despacito" to jednak niezaprzeczalnie hit tego lata, który ma duże szanse pobić rekordy popularności na YouTubie, gdzie ma już 2 i pół miliarda wyświetleń. Piosenka doczekała się już wielu coverów i parodii na całym świecie, ale my postanowiliśmy zebrać te z naszego podwórka. Zobaczcie najlepsze przeróbki „Despacito”!

1.

Utwór „WIEŚKA TICO” autorstwa Kabaretu Czwarta Fala ma dużą szansę zostać Waszym faworytem, szczególnie, jeśli jesteście fanami motoryzacji :D Warto dodać, że filmik zanotował już 9 milionów wyświetleń, a po jego obejrzeniu już zawsze zamiast „Despacito” będziecie nucić „Wieśka Tico”.

 

2.

„Nie tak szybko” to parodia stworzona przez kanał „Na pełnej”. Tutaj też pojawia się akcent motoryzacyjny plus nasza rodzima modelka, nie ustępujaca urodą Miss Universe 2006, występującej w oryginalnym teledysku. Miłego oglądania i słuchania!

 

3.

"GŁUPIA PIPO" to numer w wykonaniu Babki Babiny, przygotowany przez naszych kolegów z RMF MAXXX. Piosenka opowiada historię wakacyjnego romansu :D Wsłuchajcie się w tekst, warto!

 

4.

„Despacito” po polsku, czyli ekipa, grill i piękne dziewczyny! Kabaret Malina przygotował przeróbkę piosenki zatytułowaną „My z ekipą”, który ma już na YouTubie ponad 400 wyświetleń, a ta liczba stale rośnie!

 

5.

Na koniec coś nieco bardziej na poważnie. Oktawian wspólnie z Anią Cegłowską zabrał się za tłumaczenie kawałka i postanowił go zaśpiewać. Jego wersja ma sporo fanów wśród internautów, a ponad 5 milionów odtworzeń mówi samo za siebie :) Posłuchajcie!

 

Nie macie jeszcze dosyć? Specjalnie dla Was jeszcze raz oryginał!

Zobacz też: Najlepsze zagraniczne covery "Despacito"!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj