News

Nicki Minaj chce zostać mamą! Kto będzie ojcem?

Nicki Minaj chce zostać mamą! Kto będzie ojcem?

YouTube.com/Nicki Minaj

Jedna z najlepszych raperek świata nie zwalnia tempa i nie przestaje zaskakiwać swoich fanów ilością zwrotów akcji w jej życiu. Nicki Minaj chce mieć dzieci, a jej obecny romans z Lewisem Hamiltonem wskazuje jednoznacznie, że znamy kandydata na ojca!

Wyznania o chęci macierzyństwa pojawiają się coraz częściej w wywiadach z Nicki Minaj. Jej najnowsze deklaracje sugerują, że nie będzie trzeba długo czekać na potomstwo znanej raperki. Artystka w ostatnich dniach stanowczo ogłosiła gotowość do założenia rodziny.

Obecny związek Nicki z mistrzem Formuły 1 - Lewisem Hamiltonem - udowadnia, że jest to coś znacznie bardziej poważnego niż media początkowo spekulowały. Nicki nie chce dłużej zwlekać - pragnie ślubu i dziecka. Czy to Lewis zostanie ojcem?

Najpierw muszę wziąć ślub, później będę miała dziecko. Mogę być bliżej, niż ludzie myślą... Kocham dzieci. Nie zamierzam tego dłużej odkładać - wyznała Nicki Minaj podczas jednego z ostatniego wywiadu dla Wonderland.

Fani artystki są pozytywnie zaskoczeni. Nicki ma już 35 lat i nic dziwnego, że pragnie potomstwa. Po wielu związkach i burzliwym życiu w show biznesie czas na chwilę stabilizacji.

Przypomnijmy, że największa rywalka raperki, Cardi B, została mamą w lipcu tego roku.

Nicki Minaj – koncert w Polsce

Nicki Minaj zagra w Polsce w niedzielę 24 lutego 2019 roku. Koncert, który odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, organizuje agencja Prestige MJM.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj