News

One Direction obchodzi 11-lecie. Oto najstarsze nagrania zespołu

One Direction obchodzi 11-lecie. Oto najstarsze nagrania zespołu

Fot. Wikimedia Commons/Fiona McKinlay

W 2021 roku mija 11 lat od powstania One Direction! Rocznica przypada dokładnie 23 lipca. Aż trudno uwierzyć, że minęło już tyle czasu od założenia boysbandu. 

Harry Styles i jego dziewczyny. Pamiętacie wszystkie poprzedniczki Olivii Wilde? >> 

W 2016 roku zespół wstrzymał działalność, a jego członkowie skupili się na karierach solowych. 1D nadal mają jednak wiernych fanów na całym świecie, którzy liczą, że artyści jeszcze zaśpiewają na jednej scenie i nagrają wspólnie kolejne hity.

Przypomnijmy, że One Direction ma swoje początki w programie X Factor. W 2010 roku Liam Payne, Niall Horan, Zayn Malik, Harry Styles i Louis Tomlinson przyszli na castingi do siódmej edycji programu. W czasie „bootcampu”  juror Simon Cowell zaproponował, żeby wokaliści połączyli siły. Decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę, bo One Direction dotarli do finału i zajęli w nim 3. miejsce. Po programie kariera 1D nabrała tempa.  

Polscy fani One Direction wykupili... pościel z członkami zespołu! >> 

One Direction mają na swoim koncie pięć płyt, które sprzedały się w milionach egzemplarzy. To właśnie oni nagrali takie przeboje jak One Way Or Another, What Makes You Beautiful, Best Song Ever i Drag Me Down. W 2015 roku z grupy odszedł Zayn Malik, a rok później muzycy podjęli decyzję o zawieszeniu działalności.

Pamiętacie początki One Direction? Zobaczcie ich występy w X-Factor i pierwsze teledyski! 

Zayn i Gigi Hadid wzięli ślub? >> 

Z okazji rocznicy powstania One Direction przygotowaliśmy coś jeszcze. :-) 

W piątek 23 lipca w programie Chcesz?Masz! na naszej antenie, od 14.00 przez całą godzinę będziecie mogli posłuchać największych hitów od 1D! Możecie na nie głosować przez 4FUN APP albo naszego Messengera. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.