Facebook
Instagram
Sklep
News

Paul McCarteny gra dla miliardera

Paul McCarteny gra dla miliardera

Nie lada powód do radości mieli uczestnicy sylwestrowego przyjęcie zorganizowanego przez rosyjskiego miliardera Romana Abramowicza. Ku zaskoczeniu wszystkich gości na scenie obok zespołu The Killers, głównej gwiazdy wieczoru, w pewnym momencie pojawił się Paul McCartney! Ex-Beatles wykonał wraz z Brandonem Flowersem utwór "Helter Skelter". Piosenka ta uznawana jest jako jedna z najważniejszych inspiracji w rozwoju heavy metalu. Występ niezwykłego duetu zakończył się szczerym wyznaniem Paula, który bez ogródek przyznał, że od grania "Porobiły mu się bąble na palcach!" 

 

Ci, którzy nie znaleźli się w gronie szczęśliwców zaproszonych przez Abramowicza na Karaiby, gdzie odbywało się przyjęcie, będą mogli już wkrótce podziwiać Paula McCatenya na dużym ekranie. Muzyk pojawi się bowiem w kolejnej części "Piratów z Karaibów" pt. "Zemsta Salazara" 

Przypomnijmy, że to nie pierwsza impreza zorganizowana przez właściciela Chelsea London, na której zagrały gwiazdy światowej muzyki. W przeszłości gości miliardera zabawiali: Black Eyed PeasBeyonce, Kings of Leon czy Amy Winehouse. W 2012 roku zabawa sylwestrowa kosztowała Abramowicza 8 mln dolarów. Kto bogatemu zabroni! ;)