Mój profil
News

P!nk z mocnym klipem do najnowszej piosenki WHAT ABOUT US

P!nk z mocnym klipem do najnowszej piosenki WHAT ABOUT US

fot. screen YouTube/PinkVEVO

Na to czekaliśmy! Niedawno P!nk ogłosiła, że wydaje pierwszy po aż 5(!) latach przerwy album, a teraz możemy już zobaczyć nowy klip do pierwszego singla z krążka.

Teledysk z mocnym przesłaniem i politycznymi wątkami pokazuje nieco czarną wizję przyszłości. Przez całą piosenkę artystka pyta „Co z nami? Co z tymi chwilami, kiedy mówiłeś, że znasz odpowiedzi. Co z nami?”. P!nk daje nam znać, że ma coś do powiedzenia i nie zamierza dłużej milczeć. I bardzo dobrze, bo już nie możemy się doczekać jej nowego albumu. A tymczasem zobaczcie klip!

 

Nowy, siódmy już album P!nk, zatytułowany „Beautiful Trauma” ma się ukazać 5 października 2017 roku. Jej ostatnie wydawnictwo to „The Truth About Us” (2012), ale piosenkarka przez 5-letni okres pomiędzy kolejnymi krążkami nie siedziała bezczynnie – wydała między innymi piosenkę „Just Like Fire” na ścieżkę dźwiękową do filmu „Alicja po drugiej stronie lustra”.

Nowa P!nk w 4FUN.TV

Już w czwartek po 19 premiera nowego klipu "What About Us" na antenie 4FUN.TV. Oglądajcie program Ulubiona 20 i bądźcie czujni!

Zobacz też: Zendaya w nowym klipie Bruno Marsa

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj