Mój profil
News

Z okazji Święta Niepodległości prezentujemy nasze najlepsze polskie nowości! Znacie je wszystkie?

Z okazji Święta Niepodległości prezentujemy nasze najlepsze polskie nowości! Znacie je wszystkie?

screen from YouTube.com/NataliaNykielVEVO

Cudze chwalicie, swego nie znacie! Zestawiliśmy najnowsze polskie kawałki, które już podbijają szczyty notowań muzycznych. Nie wiemy, który z nich zdobędzie największą popularność, ale jedno jest pewne – polscy wykonawcy nie spoczywają na laurach i tworzą coraz lepsze kompozycje.

Blue Cafe – Między Nami

Singiel „Między nami” jest zapowiedzią kolejnej płyty grupy. To połączenie akustycznych brzmień z nowoczesnymi światowymi trendami. Słowa do piosenki napisała sama Dominika Gawęda, wokalistka zespołu.

Natalia Nykiel – Total Błękit

Najnowszy singiel Natalii promuje jej najnowszy krążek „Discordia”. Wrażenie, że w teledysku przenosimy się na księżyc jest super, ale klip był kręcony… na hałdzie węgla w Elektrociepłowni Żerań!

Cleo ft. Sitek – Pali się

Gorący teledysk z twerkującymi tancerkami podbija sieć. Numer, który znalazł się na wydaniu deluxe albumu "Bastet", stał się kolejnym singlem promującym płytę. Jeśli jeszcze nie widzieliście Cleo za sterami helikoptera to to jest czas na nadrobienie tej zaległości.

Sarsa – Motyle i Ćmy

„Motyle i ćmy” to singiel promujący ostatni krążek artystki „Pióropusze”.  Sama Sarsa określa go jako najbardziej nostalgiczny kawałek na całej płycie – tekst piosenki pisała w oparciu o własne życiowe doświadczenia.

Ewa Farna ft. Kaen – Echo

Ewa Farna i KaeN połączyli siły w emocjonalnym utworze „Echo”, który opowiada o burzliwej relacji dwojga ludzi, pełnej pasji i namiętności. Pomimo tego, że Kaen tworzył w Warszawie, a Ewa w Pradze, udało im się spotkać na nagrania i – jak sami mówią – od razu poczuli, że to będzie COŚ.

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj