News

Prima aprilis w domu: top żartów dla domowników i online

Prima aprilis w domu: top żartów dla domowników i online

Fot. YouTube.com/ParanoidFazza/DailyPicksandFlicks

1 kwietnia to dzień żartów. Jak świętować prima aprilis w domu? Mamy dla Was propozycje kawałów, które możecie zrobić domownikom lub znajomym online. ;-) 

Kontenerowiec z Kanału Sueskiego „pokazał” penisa, zanim utknął >> 

1 kwietnia obchodzimy prima aprilis, czyli dzień, w którym możemy popisać się poczuciem humoru. Nie macie pomysłu jakim dowcipem uczcić prima aprilis w czasie kwarantanny? Pzychodzimy Wam z pomocą! 

Prima aprilis 2021: żarty, kawały, dowcipy

Niedziałająca myszka

Jeśli chcecie zrobić psikusa komuś kto kocha grać w gry komputerowe,  zaklejcie czujkę myszki od komputera taśmą klejącą. Gracz na pewno na chwilę oderwie się od monitora. Filmik z tym prankiem znajdziecie tutaj. 

Robaki w cukiernicy

Przetnijcie na pół rodzynki i zrolujcie je tak, aż będą przypominać robaka.  Włóżcie je do cukiernicy i poczekajcie aż ktoś będzie chciał coś posłodzić…

Dziwny szampon do włosów

Ktoś podkrada Wam ulubiony szampon do włosów? 1 kwietnia wlejcie do butelki np. olejek do ciała. Na pewno siostra, brat, mama, chłopak lub współlokatorka następnym razem zapytają czy mogą coś od Was pożyczyć. ;-) 

Waniliowy majonez

W słoiku po majonezie zróbcie budyń waniliowy albo śmietankowy. Później usiądźcie z rodziną na kanapie i zajadajcie się nim łyżeczką. Mina bliskich? Bezcenna! 

Słony cukier

Patent na pewno wszystkim znany. To już primaaprilisowy klasyk! Do cukiernicy wsypcie nie cukier, ale sól. W prima aprilis herbata lub kawa będzie smakować bardziej „wytrawnie”.

Fame MMA 10: nowa data. Znamy wszystkich zawodników [KARTA WALK] >> 

Folia na toalecie 

Uprzedzamy - to ryzykowny żart! Na otwór toalety zakładamy folię spożywczą. Osoba, która będzie chciała skorzystać z WC, na pewno mocno się zdziwi... 

Zmiana statusu na Facebooku 

1 kwietnia ogłoście światu, że jesteście zakochani, zaręczyliście się lub... z kimś zerwaliście. Taka wiadomość na pewno wywoła poruszenie wśród Waszych znajomych.

Będę mamą! 

To kolejny sposób na wkręcenie znajomych przez internet. Napiszcie status na Facebooku, że Wasza rodzina się powiększy. W prima aprilis niektorzy chwalą się też nieprawdziwym zdjęciem USG. Na pewno znajdzie się mnóstwo osób, które złożą Wam gratulacje. ;-) 

Mąka w suszarce 

Do suszarki wsypcie mąkę. Co tu dużo mówić, kiedy Wasza mama lub siostra będzie chciała ułożyć sobie piękną fryzurę, będzie... cała biała. Możecie to zobaczyć tutaj. 

Zdjęcie zbitego ekranu 

Zdjęcie zbitego ekranu przyprawi o szybsze bicie serca nie tylko fanów elektroniki. Na pewno odetchną z ulgą, kiedy okaże się, że to tylko żart i wcale nie chodzi o ich telewizor albo komputer. 

Wkręcajcie dzisiaj na potęgę! Kolegę, rodziców, siostrę brata albo nauczyciela. Jeśli nie odrobiliście pracy domowej, powiedzcie mu np., że pies zjadł Wasze wypracowanie. ;-) 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.