Facebook
Instagram
Sklep
News

Ruszają zdjęcia do filmu o Freddiem Mercurym - wiemy kto go zagra!

Ruszają zdjęcia do filmu o Freddiem Mercurym - wiemy kto go zagra!

Powstanie filmu o Freddiem Mercurym, legendarnym wokaliście zespołu Queen, stało się faktem! 26 lat po śmierci piosenkarza ruszają prace nad produkcją, a premiera wyznaczona jest na 25 grudnia 2018 roku. Film o życiu piosenkarza ma nosić tytuł „Bohemian Rhapsody” – tak jak jeden z przebojów grupy Queen z 1975 roku.

Słyszeliśmy wiele plotek na temat planowanej obsady filmu – w roli Mercurego miał podobno wystąpić Daniel Radcliffe, Ben Whishaw (znany z ról w „Pachnidle” i „Skyfall”) a nawet… Sasha Baron Cohen. Ostateczny wybór padł jednak na 36-letniego aktor egipskiego pochodzenia - Rami Maleka, znanego głównie z roli Elliota Aldersona w serialu „Mr Robot”.

Członkowie zespołu Queen są zachwyceni tym wyborem i uważają, że „Rami świetnie pasuje do roli, a dodatkowo jest niezwykle oddany temu projektowi". Grupa zajmie się oprawą muzyczną filmu, a na ścieżce dźwiękowej z pewnością znajdą się takie legendarne utwory jak "Radio GaGa" czy "We are the champions".

Reżyserią filmu zajmie się Bryan Singer, który jest twórcą między innymi takich hitów kinowych jak seria „X-Man” czy „Superman: Powrót". Jesteśmy bardzo ciekawi efektu i nie możemy się doczekać przyszłorocznych świąt bożonarodzeniowych!

 

#RamiMalek photographed by Yves Bottalico (Credit @yves_bottalico_photographe)

Post udostępniony przez Rami Malek Online (@ramimalekonline) 10 Mar, 2017 o 4:51 PST

 

I am officially back! Who missed me?

Post udostępniony przez Rami Malek Online (@ramimalekonline) 7 Mar, 2017 o 4:24 PST

credits to Instagram.com/ramimalekonline

Zobacz też: Scorpions zagrają w Polsce

Zobacz też