Mój profil
News

Sarah Brightman wystąpi w Polsce. Przeczytaj 10 ciekawostek o artystce!

Sarah Brightman wystąpi w Polsce. Przeczytaj 10 ciekawostek o artystce!

Sarah Brightman już w grudniu pojawi się w Polsce! Diva musicalowa wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie z show Royal Christmas Gala już 17 grudnia, a u jej boku wystąpią m.in. Gregorianie, Mario Frangoulis i Fernando Varela, Narcis.  Cały czas możecie kupić bilety na to wydarzenie, a tymczasem mamy dla Was 10 ciekawostek o Sarze Brightman!


1. Skazana na sławę
Sarah była 13-letnią dziewczynką, kiedy zadebiutowała w musicalu I and Albert w Piccadilly Theatre w Londynie. Już trzy lata później dostała się do grupy Hot Gossip. I wtedy właśnie rozpoczęła swoją karierę „na poważnie”.

 

2. Sarah Brightman - najstarsza z sióstr

Sarah Brightman pochodzi z dużej rodziny. Ma aż pięcioro rodzeństwa:Nicolę, Claudię, Jaya, Joela i Amelię. Sarah jest najstarszą córką z sześciorga dzieci Państwa Brightman.


3. Sarah w mistrzostwach boksu!
Singiel i video utworu A Question of Honor zostały zaprezentowane przed rozpoczęciem zawodowej walki bokserskiej pomiędzy Henrym Maske a Graciano Rocchigiani.  

4. Moda na „The Phantom of the Opera” nie przemija!
Minęło już 31 lat od kiedy Sarah odegrała swoją ikoniczną postać Christine Daaé w The Phantom of the Opera (Upiorze w operze) w Londynie. Rola ta była dla niej przełomem w karierze i stała się jej znakiem rozpoznawczym.


5. Sarah Brightman ambasadorem Artist for Peace!
2 lutego 2012 roku Sarah przyjęła nominację UNESCO i w związku z tym została Ambasadorką Artist for Peace.

 

6. Światowa Sarah
Podczas swoich dziewięciu tras po całym świecie, Sarah wystąpiła w 48 krajach i na 6 kontynentach. Tylko w ciągu jednego tournée „One Night in Eden” odwiedziła aż 18 krajów i 3 kontynenty, a jej występ widziało ponad 250 tysięcy osób.


7. Ponad milion fanów na Facebooku!

1.167.850 fanów obserwuje artystkę na portalu społecznościowym na Facebooku. Wielu z nich przyznaje, że muzyka Sarah pomogła im przetrwać trudne chwile.

8. Bellini - smaczki Sarah
Ulubionym drinkiem Sarah Brightman jest Bellini. To klasyczny drink z prosecco i białych brzoskwiń. Czasami po koncercie sięga po kieliszek wina lub zimne piwo. Jeśli zostaje gdzieś dłużej, chętnie testuje lokalne smaki. Najczęściej jednak Sarah pija... herbatę.

9. Sarah wspiera rozwój młodych!
W 2013 roku Sarah dołączyła do Challenger Learning Center Advisory Council –  rady konsultacyjnej organizacji Challenger Center, która oferuje dynamiczne, bezpośrednie odkrywanie możliwości dla studentów na całym świecie. Program wyposaża studentów w wiedzę, pewność siebie oraz zdolności, które pomagają w odnalezieniu się i dobrym funkcjonowaniu w międzynarodowym społeczeństwie  ekonomicznym.

10. 52 mln dolarów za 10 dniową wycieczkę!
Sarah Brightman przygotowywała się do wycieczki... w kosmos! 10-dniowa podróż w przestrzeń kosmiczną kosztować ją miała aż 52 mln dolarów. Sarah zamierzała wykonać tam piosenkę napisaną przez jej byłego męża Andrew Lloyda Webbera. Pomimo długiego treningu i szkoleń, artystka musiała zrezygnować z lotu z przyczyn osobistych.

 

Bilety na koncert 17 grudnia możecie nabyć poprzez strony: www.bilety.prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całej Polsce. Koncert organizowany jest przez agencję Prestige MJM.

 

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj