News

Sklepy 15 sierpnia 2020: gdzie zrobimy zakupy?

Sklepy 15 sierpnia 2020: gdzie zrobimy zakupy?

fot. pixabay.com/

Gdzie zrobimy zakupy 15 sierpnia? Sprawdziliśmy, które sklepy będą otwarte.

15 sierpnia obchodzimy dwa święta - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny oraz Święto Wojska Polskiego. Właśnie z tych okazji wypada dzień wolny od pracy - w tym roku jest to sobota, więc wielu pracowników 'odbiera sobie' ten dzień i ma wolne w piątek 14 sierpnia.

Rok szkolny 2020/2021: KALENDARZ dni wolnych >>

Czy zrobimy zakupy 15 sierpnia 2020 roku?

15 sierpnia to dzień ustawowo wolny od pracy, który w tym roku wypada w sobotę. W związku z tym w obowiązku pracodawcy jest zapewnienie dnia wolnego w innym terminie. Wiele osób zastanawia się czy będzie można zrobić zakupy w Święto Matki Zielnej.

Czy zrobimy zakupy 15 sierpnia 2020 roku? W sobotę, 15 sierpnia, sklepy będą nieczynne. Wynika to z faktu, że zakaz handlu obowiązuje nie tylko w poszczególne niedziele, ale również dni, które są ustawowo wolne od pracy.

Kto ma wolny piątek 14.08.2020 za święto w sobotę 15 sierpnia? >>

Gdzie zrobimy zakupy 15 sierpnia 2020 roku?

Jeśli  potrzebujecie kupić najbardziej podstawowe i niezbędne produkty, to przypominamy, że zakaz handlu w dni ustawowe nie obowiązuje wszystkich. 15 sierpnia otwarte pozostają stacje benzynowe, punkty apteczne, strefy wolnocłowe czy kwiaciarnie. Oprócz tego możemy wybrać się do lokali gastronomicznych.

Otwarte też będą niektóre osiedlowe sklepy typu Żabka lub Carrefour Express - pod warunkiem, że za kasą stanie właściciel. Pracownicy powinni mieć zapewnione wtedy wolne.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.