Facebook
Instagram
Sklep
News

Sylwester 2017 z 4FUN.TV! Sprawdź co się będzie działo!

Sylwester 2017 z 4FUN.TV! Sprawdź co się będzie działo!

Rok 2017 obfitował w wiele ważnych wydarzeń muzycznych, więc jego zakończenie musi być huczne. Nic tak nie dopełni sylwestrowej zabawy jak najlepsza muzyka! Cieszymy się, że jesteście z nami przez cały ten czas i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami także w nadchodzącym roku 2018!

Sylwester z 4FUN.TV rozpoczniemy już w południe – o 12:00 startują aż dwa notowania! Zarówno na kanale 4FUN.TV, jak i 4FUN Dance, między 12:00 a 20:00 zobaczycie zestawienia TOP 100 kawałków z 2017 roku. Zróbcie sobie bifor 4FUN razem z Olą Ciupą, Marcinem Łukasikiem i najgorętszymi piosenkami, które robiły furorę w mijającym roku.

Nadejście Nowego Roku będziemy świętować w Waszych ulubionych i legendarnych już Termach Bukovina. Zagrają dla Was DJ Slavic (czyli nasza piękna prezenterka Ola Ciupa) i Gromee! Spędzacie sylwestrowy weekend w Tatrach? Wbijajcie do nas na niezapomnianą Noc Basenów, bo będzie się działo.

Jeśli nie możecie z nami być fizycznie to koniecznie śledźcie relację z tej imprezy na naszych profilach na Instagramie i na Facebooku. Dajcie nam znać jakie Wy macie plany na tę szczególną noc!

Od 20:00 na kanale 4FUN.TV możecie wysyłać pozdrowienia dla swoich bliskich, a my pokażemy je na antenie.

4FUN.TV życzy Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej – bądźcie z nami w Sylwestra od 12:00

Zobacz też