News

Tadeusz Seibert – Margaret spotkała niedoszłego chłopaka w programie!

Tadeusz Seibert – Margaret spotkała niedoszłego chłopaka w programie!

fot. YouTube.com/The Voice Of Poland

Miłość z dzieciństwa Margaret zaskoczyła ją na planie programu? Niedoszły chłopak wokalistki pojawił się na castingu do The Voice of Poland, w którym Margaret jest… jurorką!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ZARĘCZYLI SIĘ?! >>

W sobotnim odcinku talent show widzowie zobaczą występ Tadeusza Seiberta. Wokalista wywoła niemałe poruszenie swoim występem. Okazuje się, że Tadeusz Seibert na co dzień uczy śpiewu w swojej szkole wokalnej i jest… niespełnioną miłością Margaret!

Uzdolniony artysta podczas przesłuchań w ciemni tak spodobał się jurorom, że wszyscy obrócili swoje fotele. 

Monika Miller: wiek, rodzice, piosenka, zawód >>

Jak zobaczyłam, że to jesteś ty, tak mi serce zabiło - powiedziała zaskoczona wokalistka. 

Koledzy Margaret z jury zaczęli dopytywać o jej relację z Tadeuszem. Okazało się, że ona i uczestnik show poznali się w dzieciństwie. Byli w tym samym wieku, obydwoje śpiewali i… bardzo jej się podobał.

Tadzik wtedy był zainteresowany innymi dziewczynami, a ja byłam Tadzikiem. Ja go chciałam - on mnie nie chciał! - powiedziała Margaret.

Myślicie, że ten fakt pomoże Tadeuszowi w programie czy Margaret zemści się za to, że dostała od niego kosza? 😉
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry❗️😄 Jak Wam mija dzień❓☀️ Śpieszę do Was z informacją, że wczoraj późnym wieczorem skończyliśmy nagrania audio do rock-opery „Krzyżacy” w reż. @marcin_kolaczkowski ‼️⚔️🛡😅 Ja wcieliłem się w rolę Zbyszka u boku tak zacnych artystów jak m.in.: @olga_szomanska #katarzynajamróz @maciekbalcar @agadmac @pawelkukizoficjalnie 😊 Już niedługo będziecie mieli okazję usłyszeć całość spektaklu w formie słuchowiska radiowego Teatru Polskiego Radia w @jedynka_polskieradio ‼️📻🎙🎚 Już niedługo zdradzę Wam szczegóły... A teraz życzę miłego dnia i chwytajcie ostatnie podrygi lata❗️😉 #krzyzacy #rockopera #sienkiewicz #spektakl #performance #teatrpolskiegoradia #polskieradio #actor #vocalist #musicismylife #soon

Post udostępniony przez Tadeusz Seibert (@tadeuszseibert)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj