News

Team X 2: kim jest Natsu? [WIEK, SZKOŁA, INSTAGRAM]

Team X 2: kim jest Natsu? [WIEK, SZKOŁA, INSTAGRAM]

Fot. Instagram.com/natalia.karczmarczyk

Kim jest Natsu z Teamu X 2? Zobaczcie co wiemy o influnencerce, która była też w pierwszym składzie kontrowersyjnego projektu.

Polka w rankingu Najpiękniejszych Twarzy Świata! Pokonała Arianę Grande >> 

Team X powstał w 2019 roku z inicjatywy Stuu Burtona. Projekt, w którym na początku wzięli udział też Kacper Blonsky, Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i Julia Kostera miał trwać dwa lata. Przez ten czas fani mieli obserwować życie influencerów w luksusowej wilii pod Warszawą.

Od dawna mówiło się o konfliktach w Domu X. Jego szeregi opuszczali kolejni uczestnicy, coraz częściej pojawiały się informacje o zakończeniu projektu.

Team X został reaktywowany, a 12 grudnia 2020 roku poznaliśmy jego nowy skład. Tym razem należą do niego: Sheo, Monia Kociołek, Piechu, Czaro Nykiel, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow, Leksiu oraz Natsu, którą fani Teamu X znają z poprzedniej odsłony projektu. 

Natsu – YouTube, wiek, skąd pochodzi?

Natsu, a właściwie Natalia Karczmarczyk, prowadzi kanał na YouTube od 2018 roku. Jej filmy m.in. z challengami i zabawnymi scenkami ogląda ponad 880 tysięcy stałych widzów.

W internecie możemy znaleźć informację, że Natsu pochodzi ze Śląska. Natalia nie zdradziła informacji na temat swojego wieku, ale fani podejrzewają, że ma około 24 lat.

Team X 2 – kim są członkowie nowego składu? >> 

Natsu – Szkoła

Natsu próbowała swoich sił jako aktorka na planie serialu. Możecie kojarzyć ją z roli uczennicy Ewy w paradokumencie Szkoła.

Natsu – chłopak

Co jakiś czas w mediach społecznościowych Natalii Karczmarczyk pojawiają się zdjęcia z jej chłopakiem. Ukochany Natsu działa pod pseudonimem PRIMY aka KILLA. W listopadzie 2020 roku świętowali 3. rocznicę związku.

Natsu – Instagram, TikTok

Natsu aktywnie działa też na Instagramie. Profil @natalia.karczmarczyk obserwuje 870 tysięcy osób.

Influencerkę znajdziecie również na TikToku. Tam jej filmy ogląda ponad milion fanów!

Co myślicie o nowym Teamie X?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.