News

Agnieszka Andrzejczak przejmuje TOP 20!

Agnieszka Andrzejczak przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka) i Lena Kociszewska (lena_moonlight) - teraz czas na Agnieszkę Andrzejczak (@agnessgal)!

Agnieszka to prawdziwy wulkan energii. Ma 26 lat i od kilku lat świetnie godzi rolę mamy i kobiety biznesu. Kocha taniec - trenowała go przez ponad 13 lat, a obecnie zajmuje się szeroko pojętym infuence marketingiem.

Agnieszka prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje ponad 40 tysięcy osób. Interesuje się modą, lubi eksperymentować i łączyć ze sobą nieoczywiste style.

Jesli obserwujcie Agnieszkę, wiecie też, że często dzieli się swoimi ulubionymi przepisami i pokazuje życie rodzinne od kuchni.  Słodziutka Melania, tatuażysta @daddy.ql + energia Agnieszki to przepis przebojową rodzinkę!
 

Czy Agnieszk sprawdzi się w roli prowadzącej TOP 20? Dowiemy się w sobotę!

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Karaluchy pod poduchy 💫 ___ uwielbiam te jej blond loczki ♥️ @pawelgaj.pl 📸

Post udostępniony przez AGNIESZKA ANDRZEJCZAK (@agnessgal)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj