News

TOP20: Aleksandra Jurczak przejmuje notowanie!

TOP20: Aleksandra Jurczak przejmuje notowanie!

Fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie TOP 20, czyli najlepsze hity dance, wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Tę listę przebojów przejęli najpopularniejsi influencerzy w roli prezenterów programu TOP20. Program poprowadzili już Donatella, Mateusz Komorowski, Iwona, mister Polski Jan Dratwicki, Julia Madaj, Alessandra Minko, Konrad Mucha, Joanna Listwan, Weronika Jezierska, Zosia Perkowska, Natalia, Roksana Bartczak, Klaudia Figuła, Anna Zarzycka, Paulina Pieciun, Sunnyblondewoman i Anna Adamska. Teraz przyszedł czas na Aleksandrę Jurczak (@aleksandraa_jurczaak)!

Ola ma 20 lat. Studiuje architekturę we Wrocławiu. Jej największą pasją jest rysunek. Jak przystało na artystyczną duszę, dla niej idealnym miejscem na ziemi jest Francja. Aleksandra Jurczak planuje przenieść się na wybrzeże francuskie, a póki co, spędza tam każdą wolną chwilę. 😉

Aleksandra Jurczak przez 7 lat trenowała gimnastykę artystyczną. W międzyczasie zajmowała się też tańcem. Stylem, który głównie wybierała był jazz. Ola nadal kocha taniec, dlatego planuje do niego wrócić tak szybko, jak to będzie możliwe.

20-latka od 2017 roku działa też jako fotomodelka. Przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie! Ma na swoim koncie już różne sesje – zarówno te zrealizowane w studio, jak i w plenerze.

Motto Oli to pozytywna energia. 😊 Uwielbia zarażać uśmiechem i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Aleksandra Jurczak wie, czego chce i wytrwale dąży do wyznaczonego celu.

Czy Aleksandra Jurczak poradzi sobie w roli prowadzącej TOP 20? Dowiemy się już w sobotę!

TOP 20 z Aleksandrą Jurczak

Sobota 27 czerwca 18:00

 

Powtórki:

Niedziela 14:00

Poniedziałek 16:00

Środa 20:00

Czwartek 11:00

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🙋🏾‍♀️ #sunglasses #moody #nasty #picoftheday

Post udostępniony przez Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak tam w nowym roku ? 🤔 #photooftheday #rose #hairstyle #goodday

Post udostępniony przez Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

White shirt 😈💕 #mirrorselfie #photooftheday #whiteshirt

Post udostępniony przez Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj