News

Kasia Bućko przejmuje TOP 20!

Kasia Bućko przejmuje TOP 20!

fot. instagram.com/materiały własne

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie TOP 20, czyli najlepsze hity dance, wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Tę listę przebojów przejęli najpopularniejsi influencerzy w roli prezenterów programu TOP20. Program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski) i Martyna Kępa (@martynakepa) - teraz czas na Kasię Bućko (@kasssienkaofficial)!

Co prawda Kasia urodziła się w Ełku, ale od 10 lat mieszka poza granicami Polski. Włada 4 językami i jest miłośniczką podróży. Swoją pasję do mody i urody połączyła z pracą tworząc swoją własną markę urodową Key Beauty.

Czy Kasia poradzi sobie w roli prowadzącej TOP 20? Dowiemy się już w sobotę!


 
TOP 20 z Kasią Bućko
Sobota 13 lipca 18:00
 
Powtórki:
Niedziela 11:00
Poniedziałek 16:00
Czwartek 10:00
 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj