Facebook
Instagram
Sklep
News

Twórcy z najlepszymi coverami na YouTubie

Twórcy z najlepszymi coverami na YouTubie

Coraz częściej młodzi wykonawcy, którzy chcą zaistnieć w muzycznym show biznesie, publikują w internecie swoje wykonania znanych hitów. Każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego i dzięki temu nawet najbardziej osłuchane kawałki zyskują nowe życie, czasem w zupełnie odmienionym od oryginału stylu.Youtuberzy zdobywają serca milionów użytkowników - niektórzy z nich mają naprawdę niesamowity talent i warto, byście poznali ich najlepsze covery.

Madilyn Bailey

Jedną z gwiazd internetu, która ostatnio nagrała m.in. żeńską wersję megahitu Eda Sherana "Shape of You" jest Madilyn Bailey. Wideo w ciągu zaledwie 10 dni od opublikowania zgarnęło 2 miliony wyświetleń, obecnie ma ich ponad 17! Wokalistka prowadzi swój kanał od kilku lat i wydała już jeden album.

Jasmine Thomson

Drugą śliczną wokalistką, która odniosła sukces, jest Jasmine Thomson, której głos mogliście usłyszeć w radiu. Ta 15-latka zaczęła od coveru piosenki Bruno Marsa, mając zaledwie 10 lat.  Większy rozgłos zyskała nagrywając z Felixem Jaehnem  hit  „Ain’t Nobody (Loves Me Better)”, a potem kawałek „Sun Goes Down”. z Robinem Schulzem.

Against the Current

Against the Current to amerykański zespół muzyczny - zaistniał właśnie dzięki swoim coverom, które mają obecnie ponad 26 milionów wyświetleń. Jednym z ich najciekawszych utworów jest przeróbka "See you again" Wiza Khalify. Grupa ma na swoim koncie 3 albumy, a dwa z nich nagrane na własną rękę.

Conkarah i Rosie Delmah

Wyobrażaliście sobie kiedyś jak brzmiałoby "Hello" Adele w wersji reggae? Możecie się o tym przekonać słuchając duetu Conkarah i Rosie Delmah, którzy na swoim kanale prezentują covery tylko w tym gatunku muzycznym. Rodzeństwo pod swoim wykonaniem hitu Adele zebrali ponad 58 milionów wyświetleń.

Frele

I jeszcze na koniec coś z naszego rodzimego rynku. Frele to trio dziewczyn, które przerabiają znane piosenki na hity po… śląsku! „Hello” Adele w ich wykonaniu to coś, co trzeba obejrzeć przynajmniej raz!

KONKURS: Wygraj weekend w Termach Bukovina!