Mój profil
News

Up To Date - znamy pierwszych artystów

Up To Date - znamy pierwszych artystów

Kilka dni temu poznaliśmy datę tegorocznego Up To Date Festival. Teraz poznajemy pierwszych artystów, którzy pojawią się na festiwalowych scenach 8 i 9 września w Białymstoku. Ponownie miejsca, w których pojawi się ekipa Up To Date wypełnią się muzyką po brzegi, a Białystok na dwa dni stanie się miastem brzmiącym wyszukaną elektroniką i niebanalnym rapem.

 ARTYŚCI UP TO DATE FESTIVAL I SCENA T-MOBILE ELECTRONIC BEATS 

Tegoroczna edycja Up To Date Festival podobnie jak przed rokiem znalazła się na krótkiej liście polskich festiwali, na których pojawi się T-Mobile ze swoim wyjątkowym muzycznym projektem Electronic Beats. Jego obecność w Białymstoku potwierdza, że Up To Date bez wątpienia należy do czołówki najlepszych festiwali w Polsce, a otrzymane w tym roku nagrody (III Najlepszy Festiwal Muzyczny w Polsce w plebiscycie Munoludy, Nagrody KTR w branży wideo marketingu za film „Bagaż Życia”) utwierdzają jedynie w tym przekonaniu.

T-Mobile Electronic Beats jest wszędzie tam, gdzie emocje łączą ludzi. To projekt, który odkrywa i promuje ciekawe i wartościowe wydarzenia w świecie kultury i mediów. Electronic Beats jest blisko muzyki, technologii i sztuki, bo właśnie tam kryją się inspiracje warte wspólnego przeżywania.

Up To Date to wydarzenie, które od lat gromadzi w Białymstoku wielotysięczną publiczność skupiając ogólnopolską i międzynarodową uwagę. Organizatorzy festiwalu konsekwentnie podążają obraną przez siebie drogą jakości, co zawsze owocowało świetną publicznością, a co za tym idzie – atmosferą nie do podrobienia. 

Up To Date Festival zawsze unikał programowania swoich wydarzeń na skróty. Kluczem do osiągnięcia zamierzonego efektu nigdy nie były po prostu najpopularniejsze nazwiska. Po ośmiu latach prezentacji tego co w elektronice i rapie legendarne, najciekawsze i najbardziej fascynujące, Festiwal może dziś pochwalić się lojalną i wymagającą publicznością. Ciekawość tego, co spotka nas po dotarciu na miejsce koncertów jest jedynym z największych magnesów tego wydarzenia.

Tym razem o muzyczne przeżycia zadbają:  

Scena T-Mobile Electronic Beats

 • Onra live – francuski wirtuoz samplingu jest świeżo po zamknięciu swojej legendarnej trylogii płyt pt. Chinoiseries. Idealny pomost pomiędzy hip-hopem, a elektroniką.

www.uptodate.pl/pl/artysci/onra-live

 • Piernikowski – ½ duetu Syny z materiałem z nowej płyty No Fun.  Trwamy w oczekiwaniu na jego koncert. Na marginesie -  kawa na festiwalu nie będzie kosztowała 10 albo więcej!

www.uptodate.pl/pl/artysci/piernikowski

 • PRO8L3Mjedyny w tym roku koncert w Białymstoku. Oskar i Steez opowiedzą Wam z czego są zrobione żyrandole, a także zaprezentują trochę nowego materiału!

www.uptodate.pl/pl/artysci/pro8l3m

Scena Technosoul 

 • Ugandan Methods livepo raz pierwszy w Polsce Regis i Ancient Methods połączą siły w swoim niezwykle rzadko prezentowanym projekcie. Osoby o słabszych nerwach prosimy o odsunięcie się od głośników i unikanie kontaktu wzrokowego z artystami.

www.uptodate.pl/pl/artysci/ugandan-methods-regis-ancient-methods-live

 • Marco Shuttle – najnowszy, niezwykle poetycki album tego artysty pt. Systema (wydany nakładem prestiżowego Spazio Disponibile)uważamy za jedno z największych osiągnięć współczesnego techno. Marco pojawi się po raz pierwszy w Polsce.

www.uptodate.pl/pl/artysci/marco-shuttle

 • Gesloten Cirkel live – owiany tajemnicą rosyjski producent wjechał na scenę acid i electro grubą serią wydawnictw na Viewlexx i Murder Capital. Up To Date Festival, po latach starań będzie jednym z zaledwie kilku przystanków na świecie, na których artista zatrzyma się by wystąpić. Gratka!

www.uptodate.pl/pl/artysci/gesloten-cirkel-live

 • nthng – holenderski młodzieniaszek, który swoją twórczością chwycił za serca tysiące fanów łącząc nostalgiczne odniesienia brzmieniowe z klasyczną formą techno. Jego debiutancki album pt. It Never Ends wydany nakładem Lobster Theremin to jeden z pretendentów do tytułu albumu roku.

www.uptodate.pl/pl/artysci/nthng

 • Private Press liveodkrycie wytwórni Technosoul. Duet chłopaków z Warszawy, którzy z dnia na dzień wskoczyli do tracklist setów wielkich DJów techno i house. Private Press to pompująca energia i szacunek dla historii tanecznej elektroniki.

www.uptodate.pl/pl/artysci/private-press-live

 

Centralny Salon Ambientu

 • Murcof live – meksykański artysta, który od początku był na liście wymarzonych występów na Festiwalu Up To Date. Jego pierwsza płyta, Martes, na zawsze zmieniła oblicze elektroniki. Od 2002 roku nieprzerwanie zaskakuje i dostarcza fanom pięknych preparowanych dźwięków i wzruszających koncertów. Liczymy na łzy podczas tegorocznego Centralnego Salonu Ambientu.

www.uptodate.pl/pl/artysci/murcof-live

 • Stefan Wesołowski live – gdzieś pomiędzy romantyzmem a modernizmem, Wagnerem a Benem Frostem, dokonania Stefana stanowią ścieżkę dźwiękową do naszej cywilizacji, dając jednocześnie dowód wielkich zachodzących zmian. Stefan wystąpi w towarzystwie żywych instrumentów. Jakich? To się jeszcze okaże.

www.uptodate.pl/pl/artysci/stefan-wesolowski-live

  

KOMPLET OGŁOSZONYCH DZIŚ ARTYSTÓW 

Dzisiejsze ogłoszenie jest jednym z minimum trzech jakie zaplanowała dla nas ekipa Up To Date. Przyjrzyjmy mu się raz jeszcze z podziałem na poszczególne sceny.

 

T-Mobile Electronic Beats:

 • Onra live (Francja)
 • Piernikowski (Polska)
 • PRO8L3M (Polska)

Technosoul:

 • Ugandan Methods (Regis & Ancient Methods) live (Wielka Brytania / Niemcy)
 • Marco Shuttle (Włochy)
 • Gesloten Cirkel live (Rosja)
 • nthng (Holandia)
 • Private Press live (Polska)

Centralny Salon Ambientu:

 • Murcof live (Meksyk)
 • Stefan Wesołowski live (Polska)

 

Czego możemy spodziewać się przy kolejnym ogłoszeniu? Z pewnością kolejnych artystów i - jak pokazuje doświadczenie ostatnich lat – na pewno ekipa Up To Date tym ogłoszeniem nie powiedziała nam wszystkiego o tegorocznym muzycznym programie!

 

 

NOWE CENY BILETÓW I ZNIŻKA DLA KLIENTÓW T-MOBILE

Razem z pierwszym ogłoszeniem zmianie ulegają ceny biletów. Nowe będą obowiązywać do kolejnego ogłoszenia bądź do wyczerpania puli – bo ta jak zawsze jest ograniczona.

Nowością w tym roku jest zniżka dla klientów T-Mobile, którzy nadal będą mogli kupić bilety po cenach z pierwszej, przedsprzedażowej puli. Liczba biletów w niższych cenach jest ograniczona i dostępna wyłacznie za pośrednictwem bileterii GOING. Informacje o zasadach przydzielania rabatu oraz więcej szczegółów na temat promocji na electronicbeats.pl

 

BILETY I KARNETY

Karnet Centralny Salon Ambientu - 69 PLN

Karnet Stadion - 99 PLN

Karnet FULL - 159 PLN - karnety w puli przedsprzedażowej wyprzedały się w ciągu kilku dni! Nie czekajcie z zakupem.

Sprzedaż trwa do wyczerpania limitowanej puli karnetów, jednak nie później niż do końca lipca.

 

Sprzedaż online:

www.biletomat.pl

www.going.pl

www.eventim.p

Punkty sprzedaży stacjonarnej:

Sieć Sklepów Saturn, Empik, Media Markt,

Bułka z Masłem, Białystok, ul. Lipowa 4,

Francja Elegancja, Białystok, ul. Nowy Świat 3,

Baristacja, Białystok, ul. Sienkiewicza 7,

GramOffOn, Białystok, ul. Malmeda 17,

Pan Pacman, Białystok ul. Nowy Świat 2,

Side One, Warszawa, ul. Chmielna 21, 

Więcej punktów dystrybucji na: http://www.uptodate.pl/bilety

Link do wydarzenia na FB - http://www.facebook.com/events/1058381807595491/

 

T-MOBILE ELECTRONIC BEATS

T-Mobile Electronic Beats wystartował w Polsce w 2016 stając się częścią najważniejszych polskich festiwali w ramach dedykowanych scen oraz tworząc wyjątkowy portal www.electronicbeats.pl promujący szeroko pojętą kulturę miejską. W 2017 roku Electronic Beats jest także odpowiedzialny za selekcję artystów na swoich scenach podczas festiwali muzycznych – Tauron Nowa Muzyka Katowice, Audioriver, Up To Date Festival oraz festiwalu filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty. Wspiera także wydarzenia o nieco innym charakterze m.in. Enea Spring Break, Warsaw Gallery Weekend, czy Warsaw Games Week. Niezależnie od partnerstw w bieżącym roku Electronic Beats zaprosiło do Polski legendarny zespół Gorillaz na dwa promocyjne koncerty tym samym stając się promotorem muzycznym.

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj