News

Walentynki 2019: ZOO z mistrzowską akcją dla BYŁYCH

Walentynki 2019: ZOO z mistrzowską akcją dla BYŁYCH

Fot. Instagram.com/hemsleycc

Każdy pretekst do okazywania sobie miłości jest dobry, ale walentynki są wyjątkowe. Romantyczna kolacja, wyjazd tylko we dwoje, drobny prezent, czy wyjście do kina? Sposobów na uczczenie dnia zakochanych jest mnóstwo. Brytyjskie ZOO znalazło też alternatywę dla tych, którzy nie wspominają najlepiej swoich byłych partnerów i chcą im trochę dopiec.

Najlepsze piosenki na walentynki! >> 

Ogród zoologiczny w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii na miesiąc przed walentynkami zdecydował się na przygotowanie specjalnej oferty dla zakochanych… i nie tylko. Hemsley Conservation Centre na swoim profilu w social mediach ogłosiło bowiem, że każdy, kto tylko ma na to ochotę, może nazwać imieniem swojego byłego partnera… dowolnego karalucha, zamieszkującego ZOO. Potem nowe imiona będą wyświetlane tuż przed wejściem do miejsca, w którym można podziwiać urocze insekty.

Media podają, że opłata za takie nietypowe „chrzciny” to tylko 1,5 funta, a cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na szczytny cel, jakim są projekty związane z rozwojem ZOO.

Co prawda, czas na nazywanie karaluchów imieniem swoich byłych ukochanych już minął, bowiem akcja trwała do 10 lutego 2019 roku, ale nie wykluczone, że ogród zoologiczny w hrabstwie Kent (i nie tylko), zachęcony dużym zainteresowaniem, powtórzy ją za rok.

A Wy jak spędzacie walentynki? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Now, we know it's a little over a month away, but we know you like to be organised! For those that don’t quite require revenge, there’s another way to make you feel better about getting back at your ex this Valentine’s Day. The HCC is offering the chance to name a cockroach in honor of your, or your friend's worthless ex-“someone” on this special holiday of love. We are highlighting these creatures through our ‘name a cockroach programme’ (we think adopt is a little too strong, after all - you probably don't want to adopt your ex) to raise money for our projects at the zoo. So, head on over to https://www.hemsleyconservationcentre.com/valentinescockroach #cockroach #hemsleyconservationcentre #valentinescockroach

Post udostępniony przez Hemsley Conservation Centre (@hemsleycc)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj